Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю icon

Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету ФестивалюНазваПоложення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю
Дата конвертації04.02.2013
Розмір100.7 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

Асоціація ВГУ Мистецьке об’єднання «Світ мрій»

Король Оксана © 207:31:43 AM12ПОЛОЖЕННЯ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ШКІЛЬНОЇ ПІСНІ «ШКІЛЬНІ ЗОРІ»

Затверджено: Президент Фестивалю - Президент ВГУ Ярослав Турянський
Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю - ……………………………..


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Асоціація керівників закладів нового типу України «Відроджені гімназії України» (далі Асоціація ВГУ) повідомляє про проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні (далі Конкурс) з метою відродження, зміцнення та пропагування традицій української дитячої музики та пісні, зокрема шкільної тематики, створення творчої атмосфери у Всеукраїнській оздоровниці – курорті Моршин для розвитку особистості дітей та прищеплення їм навичок творчої та іншої діяльності, виявлення і підтримки творчих обдарувань в жанрі шкільної пісні, популяризації дитячих пісень, збагачення репертуару дитячих колективів та окремих дітей.

1.2. Рішення про проведення наступного конкурсу приймається засновниками.

1.3. Організаційне, фінансове, матеріально-технічне, інформаційно-правове та інше забезпечення всіх напрямків діяльності, що проходить в рамках конкурсу, здійснюється Дирекцією фестивалю-конкурсу шкільної пісні (далі Дирекція).

1.4. Символіка конкурсу, емблема, назва, девіз, ескізи призів, форма диплома і т.п. затверджуються засновниками.

1.5. Організаційний комітет формується засновниками і складається з членів організаційного комітету, включаючи представників робочих груп у областях України, очолюваних співголовами, генеральним директором, а також почесною Президією.

1.6. Учасниками конкурсу є діти і малі форми дитячих творчих колективів (дуети, тріо, квартети) і спеціально запрошені діти з творчих колективів.

1.7. Основою програми фестивалю є пісні про школу. Оскільки Конкурс проходить в період Новорічно-Різдвяних свят, обов’язковою піснею в репертуарі виконавців має бути коляда «Бог Предвічний», котра в Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі шкільної пісні «Шкільні зорі» вважатиметься Гімном Фестивалю.

^ 2. ЗАВДАННЯ І ФІЛОСОФІЯ КОНКУРСУ

Розбудова сучасної національної системи освіти спонукає до пошуку і впровадження нових педагогічних підходів, форм і методів, які б відповідали розвитку особистості, сприяли розкриттю її моральних, духовних, розумових і фізичних здібностей. У зв`язку з цим неможливо переоцінити значення музичного мистецтва і художнього виховання у духовному становленні підростаючого покоління.

Національна доктрина розвитку освіти України у XXI столітті орієнтує загальноосвітню школу на широкий спектр впровадження інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на оновлення змісту, форм і методів навчання в школі, на формування системи знань школярів у галузі музичного мистецтва як засобу розуміння й пізнання ними світу.

Музичне мистецтво виступає водночас і носієм високих духовних цінностей, і засобом розвитку творчих здібностей школярів. З часу відродження України і по сьогодні, а особливо в останнє десятиліття перед дитячими установами гостро постала проблемаякісного літературно-музичного матеріалу для роботи з дітьми різних вікових груп. Відсутність нових талановитих дитячих творів (віршів, пісень, мультфільмів) з яскравими, добрими героями, а також каналів їх розповсюдження та впровадження веде до відсутності спільних ідеалів і цінностей у дітей. Знижений авторитет творчої діяльності, майже відсутня комунікація творчих колективів та окремих творчих особистостей. Недостатній механізм виявлення і розвитку обдарованих дітей та підлітків.

Проблема ускладнюється також слабкою ефективністю та нескоординованістю системи творчої роботи з дітьми. Сьогодні практично перестав існувати жанр пісні для дітей, зокрема жанр шкільної пісні. За останні два десятиліття не з'явилося і не стало популярною жодна новашкільна пісня, хоча такі є і написані вони видатними українськими авторами. Немає ні нових дитячих музичних фільмів і мультфільмів, з яких «виходили» кращі пісні, немає «кліпів», концертів або просто телепередач, в яких «дорослі» виконавці доносили б нові пісні до дитячої аудиторії.

Фестиваль покликаний всебічно сприяти відродженню жанру шкільної пісні в нашій країні.

^ 3. МЕТА КОНКУРСУ

3.1. Практична частина (Конкурс дітей) — передача нових пісень дітям, майстер-класи фахівців та професорів вокальної педагогіки.

3.2. Популяризаторська (Концерти артистів естради і творчі зустрічі з майстрами жанру) - виконання нових пісень для дітей зірками естради, Заслуженими та Народними артистами України.

Утвердження гуманістичних ідеалів, прищеплення дітям духовних цінностей і громадянського мислення, формування нової відкритої свідомості.

Створення в дитячих колективах атмосфери творчої співпраці для розкриття потенціалу нового покоління. Формування специфічного "простору дитинства" в умовах Моршинської оздоровниці.

Соціалізація і організація спілкування в дитячих та молодіжних колективах, розвиток спільноти дітей в умовах перебування в Моршині.

Придбання нових знань і навичок, розширення кругозору та залучення до сучасної культури. Пропаганда кращих зразків мистецтва, формування смаку дитини і допомога в орієнтації у сучасному інформаційному середовищі.

4. ЗАВДАННЯ

Упровадження нових авторських професійних творів, що поєднують класичні основи і сучасну стилістику, адресованих сьогоднішнім дітям, орієнтованих на широке тиражування і доступність сприйняття.

Формування нового ряду українських художніх літературно-музичних образів. Розвиток жанру шкільної пісні.

Професійна робота дітей з відомими авторами, професійними звукорежисерами, режисерами-постановниками.

Запис фонограм і відео-дисків з концертними виступами, сценічна практика і репетиційний тренінг.

Освоєння дітьми нових творів, формування виконавського репертуару, пошук індивідуального іміджу та сценічного образу. Досягнення практичного результату творчої роботи дитини.

Налагодження комунікації між дітьми та колективами, привернення уваги громадськості і держустанов до проблем художнього виховання дітей та молоді.

Проведення на новому естетичному та технічному рівні свят, фестивалів і творчих програм для дітей.

5. ^ УМОВИ УЧАСТІ

5.1. До участі у Конкурсі запрошуються молоді талановиті виконавці та малі форми творчих колективів (дуети, тріо, квартети, група). Вік учасників від 7 до 17 років (можливість участі у Конкурсі визначається віком учасника на момент проведення Конкурсу) в незалежності від музичного жанру і складу виконавців:

— соло;

—дует, тріо, квартет, група;

5.2. Конкурс є фестивалем шкільних пісень, котрівиконуються учасниками, що пройшли попередній творчий конкурс (у своїх областях). Пісні можуть бути написані як і самими учасниками (при дотриманні технічних вимог для можливості виконання під фонограму (-)!) або інших авторів, підібрані за тематикою оголошеною в Конкурсі.

5.3.Програма, терміни і місце проведення
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні«Шкільні зорі» складається з 2 турів.

5.4. Програма виступів Учасників у конкурсні дні та Гала-концерті затверджується режисером-постановником Конкурсу та обговоренню не підлягає.

І тур - Попередній творчий конкурс по областях.
Терміни проведення: з 1 по 31 грудня 2012 року.

Для участі у Конкурсі всім Учасникам необхідно пройти процедуру електронної реєстрації на сайті: http://argu.com.ua/та надати до Оргкомітету всі необхідні матеріали відповідно до доданої на сайті заявки.

1. Учасникам необхідно зареєструватися та надати в Оргкомітет електронною поштою t_rgu@i.uaзаповнену заявку, з визначенням вікової категорії кількісного складу виконавців (анкета заповнюється окремо на кожен колектив або індивідуального виконавця). Заявки приймаються до 1 січня 2013 року;

— 3—4 фотографії в повний зріст, форматом не менше 10х15 см (можливо в електронному вигляді);

—Два музичних твори на аудіо-носії (CD) із прописаними плюсовими (у власному виконанні, під фонограму або живий супровід) та мінусовими варіантами, відео матеріал (DVD), якщо є в наявності, (можливо в електронному вигляді).

2. Оргкомітет залишає за собою право зняти з участі в конкурсі Виконавця, якщо дані в анкеті не відповідають дійсності.

3. Оргкомітет музичний і відео матеріал не рецензує і надіслані матеріали не повертає.

4. За підсумками прослуховування та перегляду Учасників кращі Виконавці запрошуються для участі у Конкурсі.

5. Рішення про подальше проходження Учасника у Другій тур приймається виключно Оргкомітетом і Дирекцією.

6. Відібраний в 2 тур Учасник повинен в письмовій або в усній формі дати підтвердження про його подальшу участь в регіональний оргкомітет.

ІІ тур —Фінальний очний

1. У ІІ Фінальному турі Журі розглядає і оцінює виконання та якість шкільних пісень.

2. Під час проведення ІІ туру при винесенні рішення Журі враховує як якість виконання, так і відповідність репертуару конкурсним завданням;

3. Кращі виконавці за підсумками фінального туру запрошуються для участі в Гала-концерті, який відбудеться в Моршині в період з 8 по 13січня 2013 року.

4. До складу Журі фінального туру входять: представники оргкомітету фестивалю, відомі діячі культури, мистецтва, представники ЗМІ, керівники дитячих творчих колективів. Склад Журі буде оголошено безпосередньо у ІІ очному турі Конкурсу.

^ Використання фонограми, кількісний склад виконавців, репетиції

1. Всі вокальні твори виконуються під мінусову фонограму, яку виконавець має право використовувати, не порушуючи авторських прав.

2. Хронометраж кожного твору не повинен перевищувати п'яти хвилин.

3. Саунд-чеки відбуваються за 4 год. до початку Конкурсу.

Журі фестивалю

1. Виступи конкурсантів оцінюватиме журі, до складу якого увійдуть популярні вітчизняні та виконавці, професори вокальної педагогіки, Народні та Заслужені артисти України, Заслужені діячі та працівники культури України, керівники дитячих, творчих колективів.

2. У Фіналі оцінки виставляються по 5-бальній системі відкритим голосуванням, що повністю відповідає критеріям Всеукраїнських Конкурсів.

3. Рішення Журі затверджується і оформляється протоколом. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

4. Конкурсні номінації:

^ Молодша вікова категорія:

Соло

Дуети

Тріо

Квартети

Гурти

Старша вікова категорія:

Соло

Дуети

Тріо

Квартети

Гурти

^ Нагородження та Призовий фонд

У кожній віковій категорії переможці розподіляються за номінаціями та наступним чином:

Гран-прі фестивалю — диплом переможця і цінний приз

1 місце — диплом переможця і цінний приз

2 місце — диплом переможця і цінний приз

3 місце — диплом переможця і цінний приз

Приз глядацьких симпатій —диплом переможця і цінний приз.

Приз за кращу авторський твір

Приз за кращу фонограму

Приз за кращий живий супровід

Дані призи визначаються у двох вікових групах: молодшій 7—11 років і старшій 12—17 років.

Інші учасники отримують пам'ятні дипломи та призи.

Додаткова інформація

1. Участь у фестивалі, запис аудіо та відео-версії Конкурсу для Учасників є безкоштовне.

2. Транспортні витрати несуть учасники фестивалю.

3. Конкурс, репетиції, зйомки і всі позаконкурсні заходу проходять строго у відповідності з порядком, визначеним Оргкомітетом.

^ Розпорядок Конкурсу:

1—31 грудня 2012року — І тур конкурсу за заявками та надісланими матеріалами, в областях.

13—16 січня Конкурсні виступи

17 січня — Гала-концерт, нагородження


13 січня 2013 року — заїзд, розміщення, вечірнє святкування Старого Нового року, Меланчин Вечір.


14 січня:

10:00—жеребкування у молодшій та старшій вікових категоріях.

11:00—15:00 — саунд-чеки учасників першого дня конкурсу

14:00—обід

16:00—20:00 — урочисте відкриття Конкурсу, початок конкурсного прослуховування


15 січня:

11:00—15:00 — майстер-класи з вокалу для Учасників ПЕРШОГО дня слухань

11:00—15:00 — саунд-чеки учасників ДРУГОГО дня конкурсу

14:00—обід

16:00—20:00 — конкурсне прослуховування


16 січня:

11:00—15:00 — майстер-класи з вокалу для Учасників ДРУГОГО дня слухань

11:00—15:00 — саунд-чеки учасників ТРЕТЬОГО дня конкурсу

14:00 — обід

16:00—20:00 — конкурсне прослуховування


16 січня:

11:00—15:00 — майстер-класи з вокалу для Учасників ТРЕТЬОГО дня слухань

11:00—15:00 — саунд-чеки учасників Гала-концерту

14:00 — обід

16:00 — урочисте закриття конкурсу, нагородження, Гала-концерт переможців та відібраних до концерту Учасників а також членів Журі.


За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету.

Бажаємо всім натхнення, успіхів та перемоги!


Організаційний комітет:
Телефони: (03245) 5-84-02,

(067) 586-34-84,

(099) 092-71-29

Електронна пошта: t_rgu@i.ua

Сайт: www. http://argu.com.ua


Для проведення оплати участі в Конкурсі, меценатських внесків:

Банківські реквізити

Приватбанк, рахунок № 26207600493103
ЗКПО 1989102656, МФО 305299.


В призначенні платежу вказувати: для зарахування на рахунок Турянський Ярослав Володимирович


Генеральний Директор Конкурсу Турянський Я. В.


Підпис Король О. М._______________

Підпис Турянський Я. В.. _____________

Схожі:

Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує проведення з 19 по 23 листопада 2012 року Всеукраїнського фестивалю...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconНаказ №485 Про підсумки ІІ (обласного) етапу vі-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „ Молодь обирає здоров’я
Молодь обирає здоров’я” та з метою популяризації здорового способу життя серед дітей І молоді, виявлення І підтримки талановитих...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconНаказ №387 Про підсумки проведення в області ІІ етапу v-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „ Молодь обирає здоров’я
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”. Проведений фестиваль-конкурс сприяв утвердженню та пропаганді здорового...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconНаказ №489 від 10. 06. 2011 року м. Ужгород Про підсумки проведення в області ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „ Молодь обирає здоров’я
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”. Проведений фестиваль-конкурс сприяв утвердженню та пропаганді здорового...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconПоложення про проведення фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!" Заявк а на участь у ІІІ (обласному) етапі фестивалю-конкурсу,,Воскресни, писанко!", представлених робіт від
Гілочки дерева прикрасити декоративними листочками чи бруньками верби (металевими, пластиковими чи з іншого матеріалу), на які будуть...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconПро організацію та проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії
Міністерство оголошує проведення в м. Києві 24 жовтня 2012 року за участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю „Гармонія руху
Гармонія руху” (далі – фестивалю) за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconЗакарпатська обласна державна адміністрація департамент освіти І науки, молоді та спорту наказ
Про проведення у 2013 році фестивалю-конкурсу,,Воскресни, писанко!” та Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко!” 27 –...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю iconНаказ №958 від 13 грудня 2010 року м. Ужгород Про проведення відбіркового (обласного) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об’єктиві натураліста
Харкові Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста”. З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення...
Положення першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні «шкільні зорі» Затверджено: Президент Фестивалю Президент вгу ярослав Турянський Затверджено: Голова Оргкомітету Фестивалю icon600 талановитих дітей-сиріт стали учасниками 7-го Міжнародного конкурсу-фестивалю "Щасливі долоні" в Артеку
України, Молдови та Казахстану стали учасниками 7-го Міжнародного конкурсу-фестивалю"Щасливі долоні" в Артеку. Найкращих нагороджуватимуть...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов