Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» icon

Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»НазваНаказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Дата конвертації14.02.2013
Розмір168.28 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>

НАКАЗ

управління освіти і науки

Новоград-Волинської міської ради


від 21 вересня 2010 р. №340


Про проведення міського етапу

Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2011»


Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») і проводиться з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, сприяння їх творчим пошукам, підвищення професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, формування позитивної громадської думки про сучасного педагога, привернення уваги громадськості, органів виконавчої влади до проблем освіти.

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», рішення колегії МОН України від 25 червня 2010 року № 6/1-19


НАКАЗУЮ:

Провести у період з жовтня 2010 року по березень 2011 року (шкільний етап (вересень-жовтень); міський етап (листопад 2009р. – грудень 2009р.) Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2011» з номінацій: «Початкові класи», «Зарубіжна література», «Історія», «Іноземна мова. Німецька», «Образотворче мистецтво» (Положення додається).

 1. Затвердити склад оргкомітету конкурсу (додаток №1)

 2. Затвердити склад журі конкурсу (додаток №2).

 3. Взяти до уваги, що Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться на добровільних засадах. У конкурсі беруть участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи – громадяни України незалежно від освіти, набутого фаху і віку, які мають стаж педагогічної роботи не менше як 5років.

 4. Керівникам навчальних закладів

  1. Заохотити членів педагогічних колективів до участі у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та створити його учасникам належні умови.

  2. Подати заявки учасників конкурсу до 1 жовтня 2010 року в ІМЦ.

 1. Інформаційно-методичному центру (Ліневичу П.К.):

6.1. Провести в жовтні 2010 року установчий семінар «Конкурс «Учитель року» - досвід, проблеми, перспективи».

6.2. У жовтні 2010 року для заступників директорів з навчально-виховної та науково-методичної роботи провести семінари з технології узагальнення педагогічного досвіду, з технології проведення шкільного етапу конкурсу «Учитель року-2011», супроводу педагога в умовах проведення міського конкурсу, підготовки необхідних матеріалів.

6.3. Організувати участь переможців міського етапу в обласному етапі конкурсу «Вчитель року - 2011».

6.4. Провести в лютому 2011 урочисте підведення підсумків міського конкурсу «Вчитель року - 2011».

6.5. Запросити до участі в міському етапі конкурсу та урочистому підведенні підсумків представників міської влади, лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки АПН України, фахових педагогічних видань, громадськості міста, ЗМІ.

6.6. Забезпечити поширення кращого педагогічного досвіду учасників конкурсу серед педагогічної громадськості міста.

6.7. За результатами конкурсу створити узагальнюючі (друковані та електронні) матеріали.

 1. Централізованій бухгалтерії (Михальчук В.М.) забезпечити виділення коштів на проведення міського конкурсу «Учитель року» відповідно до кошторису.

 2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


^ Начальник управління освіти і науки О.В.Ільяхова

Додаток № 1

до наказу управління освіти і науки № 340

від 21 вересня 2010 р.


ОРГКОМІТЕТ

міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»


Ільяхова О.В., начальник управління освіти і науки – голова

Ліневич П.К., завідувач інформаційно-методичного центру - заступник голови

^ Неук В.І., голова міської організації працівників освіти (за згодою)


Додаток

до рішення колегії МОН

25 червня 2010 року № 6/1-19


ПОЛОЖЕННЯ

про всеукраїнський конкурс «Учитель року»


1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі – Конкурс) проводить Міністерство освіти і науки України на виконання Указу Президента України від 29.06.1995 № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року».

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

 • піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії;

 • привернення уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти;

 • сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти;

 • удосконалення фахової майстерності вчителів, стимулювання творчого самовдоско­налення педагогів;

 • популяризація педагогічного досвіду.


^ 2. Проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться в п'яти номінаціях з предметів інваріантної частини навчальних планів, які щорічно визначаються Центральним оргкомітетом конкурсу та затверджуються рішенням колегії Міністерства освіти і науки України, в три тури:

перший тур – районний (міський);

другий тур – обласний (у Автономній Республіці Крим – республіканський, у містах Києві та Севастополі - міський);

третій тур – всеукраїнський.

2.3. Умови та форми проведення першого та другого турів Конкурсу визначають місцеві органи управління освітою з урахуванням місцевих умов та затверджуються районними (міськими) та обласними (в Автономній Республіці Крим – республіканським) органами управління освітою,третього – Міністерством освіти і науки України.

2.4. Місця проведення Конкурсу щорічно визначаються за погодженням з Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій і затверджуються Міністерством освіти і науки України.

2.5. Заклади освіти, на базі яких проводиться Конкурс готують приміщення і

територію, матеріально-технічну базу, технічну і технологічну документацію

2.6. Для участі у всеукраїнському турі Конкурсу кожна область, Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь визначають по одному учаснику в кожній номінації.

2.7. Реєстрація учасника всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу здійснюється за умови подання ним повного комплекту матеріалів, що містить:

 • заяву на ім'я голови Центрального оргкомітету про участь у конкурсі;

 • лист-представлення Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій;

 • висновок відповідного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо педагогічної та методичної діяльності конкурсанта;

 • презентацію та опис досвіду;

 • матеріали з досвіду власної роботи (розробки уроків, позакласних заходів на електронних носіях);

 • анкету встановленого зразка;

 • фотографії.

2.8. Заключний тур Конкурсу проводиться у 2 етапи.

2.8.1. На першому етапі (відбірковому) члени журі розглядають та оцінюють матеріали, надіслані на Конкурс, проводять конкурсні випробування, які включають виконання письмової роботи, проведення майстер-класу, співбесіди за темою представленого досвіду.

12 конкурсантів, які набрали найбільшу суму балів, допускаються до участі у змаганнях на другому етапі заключного туру.

2.8.2 На другому етапі учасники Конкурсу:

 • виконують практичну роботу, яка з огляду на специфіку предмета може бути лабораторною роботою або розгорнутим конспектом уроку, твором - ессе тощо, тема якого визначається жеребкуванням;

 • проводять урок у загальноосвітніх навчальних закладах, запропонованих організаторами конкурсу, та роблять його самоаналіз.

Клас, тема уроку та час його проведення визначаються напередодні жеребкуванням у присутності журі та конкурсантів.

2.9. Результати проведення всіх етапів конкурсу оформляються протоколами засідання журі, які підписують голова, відповідальний секретар та всі члени журі.

2.10. Організацію Конкурсу та методичне забезпечення конкурсних випробувань всеукраїнського (заключного) туру здійснює Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (далі Інститут інноваційних технологій і змісту освіти).


^ 3. Оргкомітети Конкурсу

3.1. Для організації та проведення Конкурсу на всеукраїнському рівні створюються Центральний оргкомітет і окремі оргкомітети заявлених номінацій, склад яких затверджується наказом Міністерства освіти і науки України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

3.2 До складу оргкомітетів включаються працівники Міністерства освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, на яких покладається відповідальність за координацію та узгодження дій оргкомітету і журі під час підготовки та проведення заходів, а також за дотриманням вимог проведення Конкурсу.

3.3. Оргкомітет заявленої номінації за місцем проведення всеукраїнського туру (далі  місцевий) Конкурсу створюється із числа керівників закладів та установ освіти, на базі яких проводиться Конкурс, працівників науково-методичних установ, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, товариств, благодійних фондів тощо.

3.4.Очолює місцевий оргкомітет голова, який має заступників і секретаря.

Головами оргкомітетів за погодженням з обласними державними адміністраціями можуть призначатись заступники голів цих адміністрацій, а начальники управлінь освіти і науки – їх заступниками.

Заступниками голови оргкомітету є працівники Міністерства освіти і науки України та ректор (директор) відповідного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Голова місцевого оргкомітету здійснює розподіл доручень між його членами та керує роботою з організації проведення Конкурсу.

3. 5. Члени оргкомітету Конкурсу:

 • проводять організаційну роботу щодо проведення Конкурсу;

 • забезпечують порядок проведення Конкурсу;

 • готують документацію для проведення Конкурсу (програми, бланки протоколів, звіти тощо);

 • приймають, за поданням журі, рішення про визначення переможців, лауреатів змагань та вносять пропозиції щодо нагородження переможців і учасників конкурсу;

 • позбавляють учасників Конкурсу права подальшої участі в ньому у випадку порушення правил його проведення;

 • сприяють висвітленню результатів конкурсу в засобах масової інформації;

 • не втручаються в процес оцінювання конкурсних випробувань.


^ 4. Журі Конкурсу

4.1. Журі Конкурсу в кожній із номінацій формується з фахівців відповідного профілю з числа науково-педагогічних працівників академічних, педагогічних, наукових установ та організацій, вищих навчальних закладів, переможців попередніх конкурсів "Учитель року" у відповідній номінації, вчителів, які мають досвід практичної та наукової діяльності в системі освіти, володіють умінням експертної оцінки документів і творчих випробувань, мають авторитет серед педагогів.

Кількість членів журі не перевищує 11 чоловік.

Склад журі затверджується наказом Міністерства освіти і науки України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

4.2. До складу журі не можуть входити особи, що мають родинні або виробничі відносини з учасниками конкурсу.

4.3. Журі затверджує завдання для проведення випробувань в кожній номінації та критерії їх оцінювання.

Розголошення затверджених завдань до початку випробувань забороняється.

  1. Голова журі:

 • відповідає за організацію роботи журі, дотримання порядку проведення конкурсних випробувань, оформлення відповідних документів;

 • бере участь у складанні завдань для конкурсних випробувань та критеріїв їх оцінювання;

 • несе відповідальність за об'єктивність перевірки, оцінювання робіт учасників Конкурсу та їх секретність;

 • готує, за рішенням журі, пропозиції Центральному оргкомітету щодо порушення клопотання про присвоєння в установленому порядку переможцям конкурсу звання «Заслужений вчитель України» та відзначення лауреатів конкурсу державними нагородами та галузевими відзнаками.

4.5. Члени журі конкурсу:

 • беруть участь у підготовці завдань для конкурсних випробувань та визначенні критеріїв оцінювання результатів їх виконання;

 • перевіряють і оцінюють матеріали, представлені на Конкурс, конкурсні завдання;

 • складають оціночні відомості ;

 • визначають середній бал учасника за кожне випробування та загальну суму балів за всі випробування на етапах заключного туру, а також при визначенні 12 учасників Конкурсу, які набрали більшу суму балів на першому етапі заключного туру, і п'яти учасників вирішального випробування другого етапу заключного туру.

4.6. Відповідальний секретар журі:

 • бере участь у роботі журі на дорадчих засадах;

 • відповідає за оформлення відповідних документів;

 • забезпечує схоронність і своєчасну доставку документів Конкурсу і матеріалів його учасників до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти .

Обов'язки відповідальних секретарів журі покладаються на працівників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти .


^ 5. Учасники Конкурсу

5.1. Учасниками Конкурсу можуть бути вчителі – громадяни України, які мають відповідну фахову освіту, викладають у школі предмет заявленої номінації та мають стаж педагогічної роботи не менше 5 років. Участь вчителів у Конкурсі здійснюється на добро­вільних засадах.

5.2.Учасники Конкурсу:

 • мають ознайомитись з порядком і умовами проведення Конкурсу та суворо їх дотримуватись, а також з характером і обсягом випробувань, видами і формами морального і матеріального заохочення тощо; • можуть ознайомитись з результатами виконаних завдань, поточними резуль-

татами змагань Конкурсу та одержати пояснення щодо критеріїв та об'єктивності отриманої оцінки, виконаних ними завдань, а також обґрунтовану відповідь, у випадку виникнення суперечливих питань, після завершення відповідного етапу;

 • не можуть залучати сторонніх осіб до участі в перебігу змагань, підготовці уроків.

^ 6. Визначення переможців та лауреатів Конкурсу,

відзначення учасників

6.1. Переможцем Конкурсу в кожній номінації вважається його учасник, який набрав за результатами всеукраїнського туру конкурсу найбільшу кількість балів. У випадку однакової кількості балів перевага надається тому учаснику, який має вищий бал за проведений урок.

6.2. Лауреатами Конкурсу в кожній із номінацій вважаються учасники, які за результатами заключного туру посіли п’ять перших місць.

6.3. Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуються відповідними дипломами переможця та лауреата конкурсу, решта учасників - дипломами учасника.

6.4. Переможцям Конкурсу встановлена грошова винагорода в розмірі 5 тис. гривень кожному; лауреатам, які зайняли два другі місця - 3,0 тис.(по 1,5тис. кожному); лауреатам, які зайняли два треті місця – 2,0 тис.(по 1,0 тис. кожному).

6.5. Центральний оргкомітет за поданням журі розглядає і затверджує результати проведення Конкурсу та вносить Міністерству освіти і науки України пропозицію щодо порушення клопотання про присвоєння в установленому порядку переможцям конкурсу звання «Заслужений вчитель України» та відзначення лауреатів конкурсу державними нагородами та галузевими відзнаками.

^ 7. Зберігання та публікація матеріалів,

надісланих на Конкурс

7.1. Матеріали, надіслані на конкурс, зберігаються до наступного конкурсу у відповідній номінації в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти, який здійснює формування каталогу педагогічної майстерності та забезпечує популяризацію педагогічного досвіду учасників Конкурсу.

7.2. Публікації матеріалів, надісланих на Конкурс, внесення даних про учасників до каталогу педагогічної майстерності здійснюється на основі письмової згоди його учасників.


^ 8. Фінансування Конкурсу

Фінансові витрати на підготовку і проведення першого і другого туру Конкурсу провадяться за рахунок місцевих бюджетів, третього заключного туру і нагородження його переможців – за рахунок асигнувань Державного бюджету.


Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти О. А. Удод


^ ПЕРЕЛІК МАТЕРІАЛІВ,

які необхідно представити для участі у міському турі

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011»


 1. Особиста заява вчителя на участь у конкурсі, в якій вчитель вказує, що з умовами конкурсу ознайомлений і погоджується.

 2. Анкета встановленого зразка.

 3. Відгук-характеристика адміністрації навчального закладу про педагогічну діяльність учасника конкурсу*.

 1. Опис вчителем власного досвіду з реалізації проблеми, над якою він працює (до 5 друкованих сторінок). У ньому мають бути розкриті індивідуальні особливості роботи вчителя: педагогічні ідеї, сучасні та авторські форми, методи вирішення проблеми інше*.

 2. Творчий доробок вчителя: дидактичні матеріали, методичні розробки, тестові завдання, система позакласних, виховних заходів, роботи з батьками тощо як практичне підтвердження роботи вчителя над проблемною темою.

 3. Розробка циклу уроків однієї з навчальних тем, що розкриває специфіку системи роботи вчителя над проблемою, сучасні підходи до вивчення відповідного навчального предмета*.

 4. Копії публікацій вчителя (якщо такі є) .

 5. Копії документів, які свідчать про професійні досягнення (грамоти, дипломи, подяки, свідоцтва інше).

За бажанням учитель може подати оргкомітету й інші матеріали (зокрема відгуки наукових установ, фахових асоціацій, фото та відеоматеріали), що глибше розкривають його творчі здобутки.

*- подається у друкованому та електронному вигляді (на СD)

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановами Кабміну

від 11.08.1995р. №638

та від 14.09.2005р. №900


^ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

1. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») і проводиться для виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Завданнями конкурсу є:

 • піднесення ролі вчителя у суспільстві і престижності цієї професії;

 • привернення уваги громадськості, органів виконавчої влади до проблем освіти;

• сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя;

 • поширення перспективного педагогічного досвіду;

 • забезпечення незалежної експертної оцінки педагогічної діяльності.

2. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводить Міністерство освіти і науки України спільно з Академією педагогічних наук, Творчою спілкою вчителів, педагогічним товариством.

МОН України за поданням зазначених організацій затверджує щороку до 1 жовтня склад Центрального оргкомітету конкурсу та фахові журі.

 1. Центральний оргкомітет конкурсу визначає фахи (не більше ніж п'ять), з яких проводиться конкурс у поточному навчальному році, встановлює критерії відбору поданих на конкурс матеріалів, умови та порядок проведення заключної частини конкурсу і не пізніше як за місяць до початку першого туру забезпечує їх доведення до відома педагогічної громадськості.

 2. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться щороку в три тури:

^ ПЕРШИЙ — районний (міський) — жовтень-листопад;

ДРУГИЙ — республіканський в Автономній Республіці Крим, обласний, Київський та Севастопольський міські — січень-лютий,

ТРЕТІЙ — заключний проводиться поетапно:

 • відбірковий— березень;

 • фінальний—квітень.

5. Для проведення першого і другого туру утворюються на місцях оргкомітети конкурсу і журі з кожного фаху.

Склад районного (міського) оргкомітету конкурсу і журі затверджується управліннями (відділами) освіти районних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (міських рад) за поданням районного (міського) методичного кабінету та фахових асоціацій учителів (за їх наявності).

Склад оргкомітету і журі конкурсу в Автономній Республіці Крим, області, м. Києві і м. Севастополі затверджується відповідним органом управління освіти за поданням науково-методичної установи та фахових асоціацій (за їх наявності).

 1. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться на добровільних засадах. У конкурсі беруть участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи - громадяни України незалежно від освіти, набутого фаху і віку, які мають стаж педагогічної роботи не менше як 5 років.

 2. Для участі в конкурсі претендент подає районному (міському) оргкомітету такі матеріали:

• заяву про бажання брати участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року»;

• опис власного досвіду, що засвідчує оригінальність педагогічних ідей, методів,
технологій; аналіз результатів праці.

За бажанням учитель може подати оргкомітету й інші матеріали (зокрема відгуки наукових установ, фахових асоціацій), що глибше розкривають його творчі здобутки.

8. До участі в кожному наступному турі допускаються переможці попереднього туру з
кожного фаху, на яких оргкомітет подає матеріали, перелічені в пункті 7 цього Положення.

Якщо перший чи другий тур в окремих регіонах не проводився, охочі взяти участь у третьому турі можуть надіслати до Центрального оргкомітету матеріали, зазначені у пункті 7 цього Положення.

9. Центральний оргкомітет конкурсу приймає заяви з потрібними матеріалами з 1 до 10
березня поточного року.

За результатами відбіркового етапу претендентам надсилаються запрошення для подальшої участі в конкурсі.

Фінальний етап третього туру конкурсу проводиться у другій половині квітня поточного року.

10. На відбірковому етапі третього туру конкурсу визначаються учасники фінального
етапу конкурсу (не більш як 12 осіб з кожного фаху).

На фінальному етапі третього туру — переможець і лауреати конкурсу з кожного фаху.

10.1. На підставі висновків фахових журі Центральний оргкомітет вносить колегії МОН
України пропозиції щодо присвоєння переможцям конкурсу звання «Заслужений учитель України».

10.2. Переможці конкурсу нагороджуються грошовими преміями кожний у розмірі
5 тис. гривень; лауреати, які посіли друге та третє місця з кожного фаху - по 3 і 2 тис. гривень відповідно.

 1. Переможці, лауреати та учасники третього туру конкурсу нагороджуються дипломами, цінними подарунками Центрального оргкомітету в межах встановленого кошторису, а також можуть бути представлені до державних нагород і відомчих заохочувальних відзнак.

 2. Фінансові витрати на підготовку і проведення першого і другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» покладаються на місцеві бюджети, а організація третього туру і нагородження його переможців відбувається коштом асигнувань Державного бюджету.


Додаток

до наказу управління освіти і науки № 340

від 21 вересня 2010 р


КОШТОРИС

витрат на підведення підсумків конкурсу «Вчитель року - 2011»


 1. Премії переможцям конкурсу «Вчитель року - 2011» та заохочувальні премії лауреатам конкурсу на загальну суму – 7400 гривень

 2. Придбання грамот, вітальних листів на загальну суму – 250 гривень

 3. Придбання фотоплівок, батарейок для цифрового фотоапарату, картриджу для кольорового принтеру, фотопаперу на загальну суму – 300 гривень

 4. Придбання канцтоварів (ватман, кольоровий картон, відеокасети, папір для ксерокса, маркери) на загальну суму – 300 гривень

 5. Придбання квітів для вітання учасників та призерів конкурсу на суму – 400 гривеньНачальник управління освіти і науки О.В.ІльяховаСхожі:

Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №504 міської профспілкової організації працівників освіти від 23 грудня 2010 р. №21 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
«Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2011» в листопаді-грудні 2010 року проведено міський етап конкурсу «Учитель року-2011»...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №7 міської профспілкової організації працівників освіти від 10. 01. 2012 р. №10 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
«Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2012» в листопаді-грудні 2011 року проведено міський етап конкурсу «Учитель року-2012»...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №172 Від 22. 03. 2011 року м. Ужгород Про відрядження педагогічних працівників області та членів журі для участі в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року-2011
Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2011”, наказом управління освіти І науки Закарпатської облдержадміністрації...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №05. 12. 2012 м. Тячів 589 Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2013"
Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2013” та наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 13. 11....
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №926 від 6 грудня 2010 року м. Ужгород Про затвердження складу оргкомітету І фахових журі обласного туру ХVІ всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2011"
України від 03. 11. 2010 р. №1049 „Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2011” та згідно з наказом управління освіти...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №340 від 5 травня 2011 року м. Ужгород Про підсумки ІІІ (обласного) етапу ІV всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2011 з предметів духовно-морального спрямування " та відзначення його переможців
Про затвердження складу оргкомітету І фахового журі обласного етапу „Учитель року – 2011 з предметів духовно-морального спрямування”...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №49 від 1 лютого 2011 року м. Ужгород Про проведення іі( обласного) туру XVІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2011
Про проведення в області у 2010/2011 навчальному році Всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2011” І від 06. 12. 2010 року №926 „Про...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №164 Від 29. 02. 2012 м. Ужгород Про відрядження педагогічних працівників області для участі в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року-2012
Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”, наказом управління освіти І науки Закарпатської облдержадміністрації...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №23 Про відзначення грошовими преміями учасників міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2011»
Ман, участі в інноваційних проектах» від 27. 11. 2007 року, наказу управління освіти І науки №504 від 23. 12. 2011 р. «Про підсумки...
Наказ №340 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» iconНаказ №142 Від 14 березня 2011 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІ всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2011" та відзначення його переможців
Хvі всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2011” 16 лютого – 2 березня 2011 року проведено заочний І очний етапи ІІ туру ХVІ всеукраїнського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов