Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців icon

Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможцівНазваНаказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців
Дата конвертації16.02.2013
Розмір227.38 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>
УКРАЇНА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


Н А К А З № 161


Від 29.02.2012 року

м. Ужгород


Про підсумки ІІ туру

ХVІІ Всеукраїнського конкурсу

Учитель року – 2012” та

відзначення його переможців


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489/95 „Про Всеукраїнський конкурс „Учитель року”, Положення про всеукраїнський конкурс „Учитель року”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638, рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 5 липня 2011 року № 1/4-19 „Про підсумки всеукраїнського конкурсу „Учитель року - 2011”, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.11.11 № 1265 „Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” та наказів управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.12.11 № 879 „Про проведення в області у 2011/2012 навчальному році Всеукраїнського конкурсу „Учитель року - 2012”, від 20.02.12 № 129 „Про проведення фіналу ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” 14 – 24 лютого 2012 року проведено перший і другий етапи ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” у п’яти номінаціях: „Українська мова та література”, „Біологія”, „Іноземна мова. Англійська ”, „Етика ”, „Фізична культура”.

У І турі конкурсу „Учитель року – 2012” взяли участь 366 педагогів області, зокрема, „Українська мова та література” – 87, „Біологія” – 75, „Іноземна мова. Англійська ” – 85, „Етика” – 48, „Фізична культура” – 71.

Для участі в першому етапі ІІ туру конкурсу необхідні матеріали переможців та інформація про підсумки І туру конкурсу подані в Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти до 31 січня 2012 року всіма відділами (управліннями) райдержадміністрацій та міських рад області. У конкурсних випробуваннях взяли участь 84 вчителі з міст та районів області: „Українська мова та література” – 18, „Біологія” – 18, „Іноземна мова. Англійська ” – 18, „Етика” – 14, крім міста Берегово, Воловецького, Мукачівського та Ужгородського районів, „Фізична культура” – 16, за винятком міста Берегово та Воловецького району.

Представлені для розгляду матеріали конкурсантів відповідають вимогам теоретичного етапу конкурсу і слугують доказом постійної роботи вчителів над самовдосконаленням, свідчать про знання педагогами сучасних вимог до організації навчально-виховного процесу на уроках та володіння методами і прийомами ведення, засвоєння та закріплення навчального матеріалу. Аналіз розроблених уроків засвідчив, що при плануванні уроків усі конкурсанти враховують головну мету навчання дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах – формування комунікативної компетенції учнів, що базуються на соціокультурних та соціолінгвістичних знаннях, уміннях і навичках, формування всебічно розвиненої особистості, яка керується моральними цінностями та культурою поведінки, на основі соціологічного, соціокультурного, культурологічного та діяльнісного підходів.

Підсумки ІІ етапу конкурсу засвідчили належну фахову підготовку, ерудицію, знання предметів та методики їх викладання, різноманітність інтересів та широкий спектр захоплень педагогів. Журі обласного конкурсу відмічає наявність позитивної динаміки якості конкурсних матеріалів у порівнянні з попередніми роками та зростання рівня професійної майстерності, загальної ерудиції, культури спілкування учасників конкурсу. Педагогічними працівниками представлено оригінальні технології організації навчально-виховного процесу, розкрито механізми їх реалізації. Проведені конкурсантами майстер-класи стали ілюстрацією роботи вчителів над проблемними питаннями, продемонстрували глибоке розуміння ними проблем та вміння їх розв’язувати. Письмові роботи з перевірки фахової підготовки більшості учасників конкурсу показали достатній рівень знань із теорії методики викладання предмета. Учасниками подано змістовні розробки уроків, що ілюструють вирішення проблеми, над якою працює вчитель. Проведені уроки були цікаві, різні за формою і типами, відрізнялися логічністю побудови та практичною цілеспрямованісю.

Найвагоміші результати ІІ туру конкурсу в освітян міст Ужгорода – 1 переможець та 3 лауреати, Мукачева – 1 переможець та 2 лауреати, Іршавського району – 1 переможець та 1 лауреат, міста Хуста та Міжгірського району – по 1 лауреату, Рахівського й Ужгородського районів – по 3 лауреати, Перечинського та Тячівського районів – по 2 лауреати, а в освітян Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського та Хустського районів – по 1 лауреату.

Разом з тим, слід зауважити, що у ряді поданих на конкурс матеріалів виявлено певні недоліки: опис досвіду носить теоретичний характер, не розкриває технологію реалізації провідної педагогічної ідеї та її складових; відсутні обґрунтування актуальності досвіду та перелік наукових досліджень, концепцій та теорій, на яких ґрунтується система роботи вчителя; розробки навчальних занять не ілюструють вирішення проблеми, над якою працює вчитель; відсутній системний підхід до розроблення навчальних матеріалів; висновки про педагогічну та методичну діяльність учасника конкурсу носять поверховий характер, не повною мірою розкривають систему роботи вчителя та її результативність. Також варто звернути більше уваги на критерії відбору учасників конкурсу; надавати більше допомоги в методичному оформленні досвіду роботи вчителя. Слід зазначити, що конкурсанти не завжди правильно вміли визначити очікувані результати уроку, інколи недоречно підбирали методи і форми організації навчального процесу на уроці, не завжди підбирався навчальний матеріал, який створював би умови для адекватного здійснення ідеї комунікативності. На підставі вищесказаного та рішень фахового журі


Н А К А З У Ю:

1. Визнати переможцями та лауреатами ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” учасників згідно з додатком 1.

2. Нагородити учасників ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”: переможців – дипломами та грошовою премією в розмірі 3529,20 грн, лауреатів – дипломами та грошовою премією в розмірі 1470,50 грн.

3. Вручити переможцям і лауреатам посвідчення про проходження курсової підготовки в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

4. Відзначити цілеспрямовану роботу з виявлення і підтримки творчо працюючих вчителів, педагогів-новаторів, сприяння у підвищенні ролі вчителя в суспільстві та престижності його професії начальників відділів (управлінь) освіти міст Ужгорода, Мукачева, Хуста, Берегівського, Великоберезнянського Виноградівського, Іршавського, Міжгірського, Перечинського, Рахівського, Тячівського, Ужгородського та Хустського районів, про що свідчить активна участь у конкурсі та кількість переможців і лауреатів (додатки 2, 3).

За організацію концертної програми для урочистої церемонії нагородження переможців та лауреатів конкурсу відзначити Ганущину С.І. – директора Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

5. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад:

5.1. Сприяти заохоченню директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі яких стали переможцями та лауреатами конкурсу.

5.2. Провести в 2012-2013 навчальному році методичні семінари, школи педагогічного досвіду з питань упровадження досвіду педагогічних працівників – переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”.

5.3. Ініціювати позачергову атестацію переможців та лауреатів з метою підвищення кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічного звання.

6. Начальнику управління освіти Ужгородської міської ради Комарницькому М.Н. за належну підготовку навчально-виховних закладів м. Ужгород, на базі яких проходила практична частина конкурсу, відзначити директорів: гімназії м. Ужгорода – Романа С.І., спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 із поглибленим вивченням словацької мови Ужгородської міської ради – Фединець М.І., загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського управління освіти Ужгородської міської ради – Кіштулинця Б.М., Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області – Мигалину Л.І. та в.о. директора Авторського навчально-виховного комплексу м. Ужгорода Ужгородської міської ради Закарпатської області – Гирю К.С.

7. Директору Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Талапканичу М.І.:

7.1. Надавати цілеспрямовану методичну допомогу відділам (управлінням) освіти райдержадміністрацій та міських рад у проведенні конкурсу „Учитель року”.

7.2. Широко висвітлити наслідки конкурсу в засобах масової інформації.

7.3. Домагатися ширшого представництва педагогів області у конкурсі з усіх номінацій.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Сопкову Г.І.


^ Начальник управління М. Мотильчак

Додаток 1до наказу управління освіти і наукиЗакарпатської облдержадміністраціївід 29.02.2012 № 161


^ Переможці ІІ туру

ХVІІ Всеукраїнського конкурсу

Учитель року – 2012”


Лашкай Віта Степанівна

- учитель української мови та літератури Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г.Шевченка Мукачівської міської ради Закарпатської області

Стеців Людмила Євгеніївна

- учитель біології гімназії м. Ужгорода

Шкробинець Мирослав

Васильович

- учитель англійської мови Хустської гімназії-інтернату

Станко Ганна Степанівна

- учитель етики Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Іршавської районної ради Закарпатської області

Дурунда Тетяна Михайлівна

- учитель фізичної культури Міжгірської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів ім. А.Волошина Міжгірської районної ради Закарпатської області


^ Лауреати ІІ туру

ХVІІ Всеукраїнського конкурсу

Учитель року – 2012”


Номінація „Українська мова та література”


Шкурда Мар’яна Іванівна

- учитель української мови та літератури Великоберезнянської гімназії

Никоряк Надія Іванівна

- учитель української мови та літератури Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Рахівської районної ради Закарпатської області

Папушак Тетяна Михайлівна

- учитель української мови та літератури Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Голич Наталія Юріївна

- учитель української мови та літератури Лінцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської областіНомінація „Біологія”


Шован Тетяна Володимирівна

- учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Полянська Гута Перечинського району Закарпатської області

Митро-Балаж Янка Емеріхівна

- учитель біології Шишлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Попович Ольга Іванівна

- учитель біології Кобилецько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області

Галац Вікторія Володимирівна

- учитель біології Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області


Номінація „Іноземна мова. Англійська”


Орос Магдалина Шандорівна

- учитель англійської мови Берегівської угорської гімназії

Семенова Оксана Анатоліївна

- учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського управління освіти Ужгородської міської ради

Матвеєва Маргарита

Олександрівна

- учитель англійської мови Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області

Самойлюк-Рейпаші

Марія Павлівна

- учитель англійської мови Великолазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області


Номінація „Етика”


Довженко Оксана Степанівна

- учитель етики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Ужгорода

Карабиньош Мирослава

Гаврилівна

- учитель етики Боронявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустського району

Хомин Галина Василівна

- учитель етики Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Свистак Людмила Юріївна

- учитель етики загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Тур'я-Бистра Перечинського району Закарпатської області


Номінація „Фізична культура”


Дьорка Михайло

Павлович

- учитель фізичної культури Мукачівської гімназії Мукачівської міської ради Закарпатської області

Ковган Олег Леонідович

- учитель фізичної культури Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області

Дзьома Ольга

Юріївна

- учитель фізичної культури Іршавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Іршавської районної ради Закарпатської області

Мандзюк Анатолій Миколайович

- учитель фізичної культури Лужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області


Додаток 2до наказу управління освіти і наукиЗакарпатської облдержадміністраціївід 29.02.2012 № 161КІЛЬКІСТЬ


учасників першого етапу ІІ туру ХVІІ

Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”


з/п

Міста, райониУкра-їнська

мова та

літера-тура

Біологія

Іноземна мова.

Англій-ська

Етика

Фізична

куль-тура

Усього

1.

м. Ужгород

1

1

1

1

1

5

2.

м. Мукачево

1

1

1

1

1

5

3.

м. Берегово

1

1

1

0

0

3

4.

м. Хуст

1

1

1

1

1

5

5.

м. Чоп

1

1

1

1

1

5

6.

Берегівський район

1

1

1

1

1

5

7.

Великоберез-нянський район

1

1

1

1

1

5

8.

Виноградівський район

1

1

1

1

1

5

9.

Воловецький район

1

1

1

0

0

3

10.

Іршавський район

1

1

1

1

1

5

11.

Міжгірський район

1

1

1

1

1

5

12.

Мукачівський район

1

1

1

0

1

4

13.

Перечинський район

1

1

1

1

1

5

14.

Рахівський район

1

1

1

1

1

5

15.

Свалявський район

1

1

1

1

1

5

16.

Тячівський район

1

1

1

1

1

5

17.

Ужгородський район

1

1

1

0

1

4

18.

Хустський район

1

1

1

1

1

5
Разом

18

18

18

14

16

84


Додаток 3до наказу управління освіти і наукиЗакарпатської облдержадміністраціївід 29.02.2012 № 161КІЛЬКІСТЬ


дипломів ІІ туру ХVІІ Всеукраїнського конкурсу

Учитель року – 2012”


з/п

Міста, райони

Україн- ська

мова та

література

Біологія

Іноземна мова.

Англій-ська

Етика

Фізична

культу-ра

Усьо-го

П*

Л*

П*

Л*

П*

Л*

П*

Л*

П*

Л*

1.

м. Ужгород

0

0

1

0

0

1

0

1

0

1

4

2.

м. Мукачево

1

0

0

0

0

0

0

1

0

1

3

3.

м. Берегово

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4.

м. Хуст

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

1

5.

м. Чоп

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6.

Берегівський район

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

7.

Великоберез-нянський район

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

8.

Виноградівський район

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

9.

Воловецький район

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Іршавський район

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

2

11

Міжгірський район

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

12

Мукачівський район

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

13

Перечинський район

0

0

0

1

0

0

0

1

0

0

2

14

Рахівський район

0

1

0

1

0

0

0

0

0

1

3

15

Свалявський район

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

16

Тячівський район

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

2

17

Ужгородський район

0

1

0

1

0

1

0

0

0

0

3

18

Хустський район

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1
Разом:

1

4

1

4

1

4

1

4

1

4

25П* – переможець

Л* – лауреат
Схожі:

Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №164 Від 29. 02. 2012 м. Ужгород Про відрядження педагогічних працівників області для участі в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року-2012
Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”, наказом управління освіти І науки Закарпатської облдержадміністрації...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №172 Від 22. 03. 2011 року м. Ужгород Про відрядження педагогічних працівників області та членів журі для участі в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року-2011
Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2011”, наказом управління освіти І науки Закарпатської облдержадміністрації...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №142 Від 14 березня 2011 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІ всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2011" та відзначення його переможців
Хvі всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2011” 16 лютого – 2 березня 2011 року проведено заочний І очний етапи ІІ туру ХVІ всеукраїнського...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №129 від 20 лютого 2012 року м. Ужгород Про проведення фіналу ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012
Хvіі всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” у номінаціях: „Українська мова та література”, „Біологія”, „Іноземна мова. Англійська”,...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №727 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Класний керівник року та відзначення його переможців
Закарпатської ода від 29. 08. 2012 №533,,Про проведення в області і-го та іі-го туру Всеукраїнського конкурсу,,Класний керівник року”...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №70 Про відрядження педагогічних працівників області для участі в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2013
Учитель року – 2013”, наказу департаменту освіти І науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації 27. 02....
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №124 Про підсумки ІІ (обласного) туру ХVІІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2013 та відзначення його переможців
Ужгороді на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся перший І другий етапи ІІ (обласного) туру ХVІІІ...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №46 Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»
«Про організацію в області заходів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»» проведено обласний етап названого конкурсу у номінаціях:...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №7 міської профспілкової організації працівників освіти від 10. 01. 2012 р. №10 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
«Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2012» в листопаді-грудні 2011 року проведено міський етап конкурсу «Учитель року-2012»...
Наказ №161 Від 29. 02. 2012 року м. Ужгород Про підсумки ІІ туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 та відзначення його переможців iconНаказ №340 від 5 травня 2011 року м. Ужгород Про підсумки ІІІ (обласного) етапу ІV всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2011 з предметів духовно-морального спрямування " та відзначення його переможців
Про затвердження складу оргкомітету І фахового журі обласного етапу „Учитель року – 2011 з предметів духовно-морального спрямування”...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов