Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» icon

Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю»НазваЗаявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю»
Дата конвертації03.01.2013
Розмір49.8 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

ЗАЯВКА

на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю»


Прізвище, ім’я, по-батькові ___________________________________________


Науковий ступінь, вчене звання, посада ___________________________________________


Назва та адреса ВНЗ ___________________________________________


Домашня адреса (з поштовим індексом) ___________________________________________


Контактний телефон (дом., моб.)

___________________________________________


Email: ___________________________________________


Назва секції ___________________________________________

Назва доповіді

___________________________________________

№ квитанції про оплату

___________________________________________


Дата Підпис


За підсумками конференції будуть опубліковані матеріали конференції і розіслані авторам тез доповідей. На одну публікацію надсилається один авторський примірник збірника матеріалів.


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Київський національний торговельно-економічний університет

Вінницька обласна державна адміністрація

Вінницька обласна Рада

Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ


^ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


всеукраїнська

науково-практична

Інтернет-конференція


«ОБЛІК, КОНТРОЛЬ І АНАЛІЗ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»


28 березня 2013 року


м. Вінниця


Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету кафедра бухгалтерського обліку запрошує взяти участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції: «Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю», яка відбудеться 28 березня 2013 року.

^ Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю», яка відбудеться 28 березня 2013 року на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Для участі в конференції запрошуються науковці, молоді вчені, працівники економічних підрозділів підприємств, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, наукових організацій, банків.


Секції конференції: 1. Роль фінансово-кредитної системи в управлінні економічними процесами.

 2. Актуальні проблеми та перспективи розвитку системи обліку в Україні.

 3. Управлінський облік і контроль в системі сучасного менеджменту підприємства.

 4. Актуальні проблеми теорії та практики аналізу господарської діяльності та шляхи їх вирішення.

 5. Сучасні тенденції розвитку стратегічного аналізу як інструменту менеджменту та маркетингу.

 6. Формування професійної компетентності студентів в процесі викладання економічних дисциплін.

Вимоги до оформлення матеріалів:

 • Поля по 2 см, шрифт Times New Roman (розмір шрифту - 14), 1 інтервал між рядками.

 • Відступ на абзац 1 – не користуватись кнопкою табуляції.

 • Електронні варіанти тез доповідей подаються за адресою: kafbo_VTEI@mail.ru, набрані у редакторі Word for Windows, у форматі *.doc.

 • Рисунки виконуються за допомогою вбудованого редактора Microsoft Office, згруповані;

 • На першому аркуші в правому верхньому куті друкується прізвище, ініціали автора, нижче через один інтервал - назва вищого навчального закладу, і ще нижче – місто; кількість авторів не більше двох осіб;

 • З наступного рядка через два інтервали – по центру напівжирним шрифтом друкується назва доповіді (малими літерами, розмір шрифту - 14);

 • Сторінки не нумеруються;

 • Обсяг тез доповідей не більше 3-х сторінки.


Зразок оформлення тез:


Копняк Н.І. - к.е.н., доцент,

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ

м. Вінниця


^ Про термінологію в бухгалтерському обліку


Витрати підприємства відіграють важливу роль у його господарській діяльності. Значення має не тільки загальна величина витрат підприємства, а і їхня структура, що, з одного боку, вказує на особливості діяльності підприємства та її недоліки, а з іншого – характеризує можливості його розвитку й потенційні ризики. Значення витрат у діяльності підприємств зумовлюють необхідність з’ясування їхньої сутності............(текст тез доповідей)

Список використаних джерел

(оформлення за ДСТУ ГОСТ 7.1:2006)


^ Для участі у конференції потрібно надати на кафедру бухгалтерського обліку ВТЕІ КНТЕУ:

- оригінал заявки на участь, за підписом авторів (зразок додається);

- копію квитанції про оплату;

- тези доповідей (на паперовому носії та електронний варіант). Назва файлу - прізвище автора (авторів) українською мовою. Надсилати за адресою:

^ Поштова адреса:

ВТЕІ КНТЕУ (кафедра бухгалтерського обліку)

вул. Хмельницьке шосе, 25

м. Вінниця, 21036

Україна

На конверті вказати «Конференція».

або на електронну адресу kafbo_VTEI@mail.ru.

На документі про оплату вказати:

  1. Призначення платежу – за участь у конференції.

  2. Прізвище учасника.

^ Увага!

Тези доповідей та заявку надсилати до 20 березня 2013 р.

Подані матеріали, які не відповідатимуть зазначеним вимогам стосовно їх оформлення, не будуть розглядатися.


^ За довідками звертатися:

науковий відділ ВТЕІ КНТЕУ:

Контактний телефон: (0432) 55-26-92

0677537313 (методист 1-ї кат. відділу науки та міжнародних зв’язків - Бондар Сусанна Давидівна)

(0432) 53-05-22 (доцент кафедри бухгалтерського обліку Гладій Ірина Олександрівна, старший викладач Фурман Тарас Юрійович)

Організаційний внесок 60 гривень, який буде використано для відшкодування витрат на публікацію матеріалів та поштові витрати з пересилки збірника матеріалів.

Оплата: Код 01562987

р/р ВТЕІ КНТЕУ №31256273210001;

ГУ ДКСУ у Вінницькій області, м. Вінниця

МФО 802015.

Призначення платежу: за участь у конференції.

Отримувач платежу: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ

КОПІЮ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОПЛАТУ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВНЕСКУ ОБОВ’ЯЗКОВО НАДІСЛАТИ.


Схожі:

Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconЗаявка на участь у ІІ всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку фінансової системи України»
Науковий ступінь, вчене звання, посада
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconЗаявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Обліково-аналітичне та фінансове забезпечення управління підприємства: міжнародний досвід та вітчизняна практика»
Науковий ступінь, вчене звання, посада
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconЗаявка на участь у II всеукраїнській студентській науково-практичній конференції „Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: пошук молодих ”
Прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconПовідомлення шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів " Фізика І хімія твердого тіла: стан, досягнення І перспективи"
До участі у конференції запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти та студенти
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconНаказ №22/в Про відрядження та склад делегації для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Україна очима молодих»
Відно до листів Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30. 01. 2012 №4/9-101...
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconНаказ №320 від "28" квітня 2011 року м. Ужгород
Про участь учнів-членів Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України у Всеукраїнській науково-практичній...
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconДовідка про учасника XVIІ міжвузівської студентської науково-практичної інтернет-конференції «економіка І управління погляд молоді» Прізвище
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVIІ міжвузівської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Економіка І управління...
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconПоложення про порядок надання безпроцентної позики безробітним для зайняття підприємницькою діяльністю примірний договір про надання безробітному безпроцентної позики для зайняття підприємницькою діяльністю

Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconУ вас є діти, які хочуть розв’язувати завдання з математики! Батьки хочуть зайняти дітей розумовою діяльністю! Тоді Інтернет-олімпіада, саме для них!
Одесу. Переможці очного етапу традиційно здобувають право участі у всеукраїнській олімпіаді наступного року. Через порівняно невисоку...
Заявка на участь у всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Облік, контроль І аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» iconДовідка про учасника XVIІ міжвузівської науково-практичної інтернет-конференції «економічна глобалізація та проблеми національної безпеки»
Тези доповіді та довідка про учасника конференції повинні знаходитися в окремих файлах
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов