Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису icon

Формування заявок для отримання електронного цифрового підписуНазваФормування заявок для отримання електронного цифрового підпису
Дата конвертації10.06.2013
Розмір55.75 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

ФОРМУВАННЯ ЗАЯВОК ДЛЯ

ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО

ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ


Даний модуль призначений для формування заявки на отримання сертифікатів у сертифікаційному центрі УСЦ.

Формування заявки на отримання сертифікатів відкритих ключів відбувається на підставі самостійно згенерованих особистих секретних ключів підписувачів і установи (аналог печатки), а також для особи, яка підписуватиме Податкові накладні та Додаток № 2до податкової накладної.

Секретні ключі не надаються до сертифікаційного центру, вони зберігаються безпосередньо у підписувача. До УСЦ надаються сформовані у програмному комплексі файли заявок, які записуються на будьякий електронний носій та надаються до центру. На основі заявок будуть сформовані відповідні сертифікати ЕЦП.

Зверніть увагу!!! Користувач програмного комплексу «M.E.Dос» не може самостійно відправити заявку на отримання сертифікату електронною поштою. Для відправлення заявки електронною поштою необхідний електронний підпис адміністратора реєстрації (вповноваженого співробітника сертифікаційного центру). За додатковими поясненнями та подальшим наданням допомоги зверніться до представника продавця.

^ Формування заявки на отримання сертифікату.

Процес створення заявки на отримання сертифікату умовно поділено на:

Створення електронного бланку заявки на отримання сертифікату.

Генерація файлу заявки на отримання сертифікату для надання в центр УСЦ.

Зверніть увагу!!! Заявки на отримання сертифікатів ЕЦП створюються на підставі даних,bвнесених у картку підприємства.

Перед початком формування заявок на отримання сертифікатів переконайтесь, щоbкартка підприємства заповнена в повному обсязі.

Крок 1. Створення заявки наотримання сертифікату.

1. У головному меню виберіть ^ Адміністрування > Сертифікати і далі у закладці «Управління сертифікатами», що відкрилась, Заявки на сертифікат. (Мал. 103)

Мал. 103 Заявка на сертифікат


2. На панелі інструментів виберіть команду Створити запис або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+I. (Мал. 104)Мал. 104 Створити запис

3. Відкриється вікно ^ Формування заявок на сертифікат в УСЦ. Уважно прочитайте угоду про відповідальність за збереження секретних ключів та погодьтесь з умовами угоди. (Мал. 105)
Мал. 105 Ознайомлення з угодою на генерацію особистого ключа


4. Вкажіть прізвище, ім’я та по батькові особи, яка уповноважена отримати сертифікати для установи та її контактний телефон. Ці відомості автоматично додадуться в поля електронної заявки на отримання сертифікатів.

Далі слід вказати, які саме заявки формувати: на отримання ЕЦП печатки установи, керівника, бухгалтера, технологічний сертифікат або співробітника. Встановіть крижик напроти потрібної заявки і натисніть Створити. (Мал. 106)Мал. 106 Формування заявок на сертифікат

ЕЦП співробітника надає право певному співробітнику підприємства (окрім керівника та бухгалтера) підписувати Податкові накладні та Додаток № 2 до податкової накладної.

5. Створено (з’явились записи зформованих заявок у таблиці в закладці ^ Заявки на сертифікат) та автоматично відкрито в окремих закладках всі вказані в попередньому кроці заявки.

Більшість полів заявок заповнюються автоматично даними із картки підприємства.

Якщо у картці підприємства відсутні данні, що являються необхідним мінімумом для заявки, заповніть їх вручну. (Мал. 107).Мал. 107 Заявка на сертифікат


Поля, що підсвічені жовтим кольором, доступні для заповнення та редагування.

Якщо у графі заявки «Публікація сертифіката дозволяється» вказано «Так», сертифікат

ЕЦП буде опублікований на сайті УСЦ www.ukrcc.com, де його можна отримати;

якщо «Ні» сертифікат надається особисто відповідальній особі у сертифікаційному центрі.

6. На панелі стану документу оберіть закладку ^ Наступні дії і натисніть Перевірте заявку. (Мал. 108)Мал. 108 Перевірка заявки на заповнення обов’язкових полів


Перевіряється наявність заповнення обов’язкових полів у заявці і у випадку відсутності обов’язкових даних, система виділить червоним кольором поля, що необхідно заповнити.

Виправте помилки та знову виконайте перевірку.

7. Збережіть заявку, натиснувши кнопку або комбінацію клавіш Ctrl+S.

Крок 2. Генерація файлу заявки на отримання сертифікату для надання в центр УСЦ.

1. Файл заявки на отримання сертифікатів, що надається в сертифікаційний центр, можна згенерувати: безпосередньо з бланку заявки; з таблиці заявок.

1.1 Для того, щоб згенерувати заявку на отримання сертифікатів із бланку, на панелі стану документу виберіть закладку ^ Наступні дії і натисніть Згенеруйте заявку і секретний ключ. (Мал. 109)

Бланк заявки, на підставі якого генеруються файл заявки, має бути перевіреним та збереженим.Мал. 109 Генерування заявки та секретного ключа з вікна бланка заявки


1.2 У таблиці виберіть потрібну заявку (або декілька заявок) та натисніть на панелі інструментів кнопку ^ Згенерувати заявки. (Мал. 110)Мал. 110 Генерування заявки та секретного ключа з вікна управління сертифікатами


Якщо для генерації Ви обрали в таблиці кілька заявок, наступні дії по заповненню форми генерації потрібно буде зробити для кожної заявки окремо.

2. Відкриється вікно генерації файлу заявки. Заповніть запропоновані поля форми. (Мал. 111)

3. Виберіть спосіб, яким Ви збираєтесь надати заявки на отримання сертифікатів до сертифікаційного центру: збережіть на зовнішньому електронному носії та подайте особисто.Далі вкажіть шлях до каталогу (зовнішнього електронного носія) для збереження файлів заявки та секретного ключа.

Підтвердьте вибір, натиснувши кнопку Ok. (Мал. 112)
Зверніть увагу!!! Користувач програмного комплексу «M.E.Dос» не може самостійно відправити заявку на отримання сертифікату електронною поштою. Для відправлення заявки електронною поштою необхідно мати електронний підпис адміністратора реєстрації (вповноваженого співробітника сертифікаційного центру). За додатковими поясненнями та подальшим наданням допомоги зверніться до представника продавця.

Якщо у програмі ведеться звітність декількох установ, рекомендується в указаному каталозі створити папки для кожної установи, що містять у назві код ЄДРПОУ.

Можна також записати ключі всіх установ в один каталог, але додатково подбати про захист інформації. Відповідальність за збереження інформації в обох випадках покладається на заявника.

Таким чином, якщо в програмі ведеться звітність декількох установ, при переході до іншої установи, не потрібно кожного разу обирати каталог з секретними ключами.

4. Результатом генерації буде створення файлів заявки та секретного ключа і збереження їх за вказаним шляхом, про що система повідомить користувача. (Мал. 113)Мал. 113 Шлях за яким зберігаються заявки та секретний ключ


Розширення в назвах файлів особистих ключів, заявок та сертифікатів мають спеціальне призначення і змінювати їх не можна.

Нижче наведені формати розширень файлів та пояснення до них:

*.sk – особистий (секретний) ключ цифрового підпису в АСЦ «УСЦ».

Файли з таким розширенням до сертифікаційного центру не надаються, вони зберігаються безпосередньо у посадової особи. Потрібно додатково подбати про захист цієї інформації.

^ Відповідальність за збереження секретних ключів та паролів до них покладається на заявника;

*.рск – файл, який містить електронну заявку на отримання сертифікату відкритого ключа цифрового підпису в сертифікаційному центрі УСЦ та Картку реєстрації електронної заявки на посилений сертифікат підписувача ЕЦП.

Файли з таким розширенням надаються до сертифікаційного центру на зовнішньому електронному носію.

Картка реєстрації електронної заявки поміщається також і у Реєстр звітів у тому звітному періоді, коли у програмі формувалась заявка, її потрібно роздрукувати, підписати та поставити мокру печатку установи.Схожі:

Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconЗаява–приєднання до договору “Про надання послуг електронного цифрового підпису”
Порядку організації та розповсюдження електронного цифрового підпису в митній службі України
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconПротокол для відправлення та отримання повідомлень
Відправник електронного листа завжди отримує повідомлений про те, що його лист отриманий адресатом
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconСередовище електронного навчання та навички 21 століття
Середовище електронного навчання це освітній простір, у якому відбувається формування в дітей якостей І вмінь необхідних сучасній...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconПрограма електронного обліку
Програма електронного обліку навчальної літератури «Шкільний підручник» Посібник для методистів з бібліотечних фондів та бібліотекарів...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconЗакарпатська обласна державна адміністрація департамент освіти І науки, молоді та спорту
Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації надсилає до відома лист Державної служби молоді та спорту України...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconРешение выделить полосы радиочастот 174-230 мгц и 470-862 мгц для цифрового телевизионного вещания 3
Государственная комиссия по радиочастотам приняла решение выделить полосы радиочастот 174-230 мгц и 470-862 мгц для цифрового телевизионного...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconД. В. Полякова, студентка
Для обработки процесса с такими характеристиками, необходимо построить цифровой фильтр (рассчитать его параметры), который бы учитывал...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconНаказ №36 Про створення в області інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу «Щоденник ua»
«Про заходи щодо впровадження електронного навчального контенту» та з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього простору,...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconОтримання логіна та пароля користувачем
...
Формування заявок для отримання електронного цифрового підпису iconРозпорядник інформації запит на отримання публічної інформації
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від юридичної особи в письмовому вигляді
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов