Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради icon

Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської радиНазваПерелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради
Дата конвертації29.04.2013
Розмір116.35 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>


ПРОЕКТ


ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради


26.10. 2011 року

10.00 год.


1. Депутатські запити.


2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2010 № 3/7 «Про бюджет міста на 2011 рік» з врахуванням змін внесеними рішенням від 26.01.11 № 5/3, від 23.02. 2011 № 6/4, від 23.03.2011 №7/1, від 20.04.2011 № 9/4, від 28.04.2011 № 9/42, від 25.05.2011 № 10/4, від 23.06.11 №11/6, від 29.06.11 №11/36. від 20.07.11 № 12/1.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – начальник управління фінансів та бюджету міської ради


^ 3. Про затвердження Програми створення Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Доповідає: Карп’як Лариса Володимирівна - начальник відділу звернень громадян міської ради


^ 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2010 № 1/2 «Про утворення постійних комісій міської ради та персонального складу»

Доповідає: Корольчук Юрій Степанович –депутат міської ради (проект підготовлений та вноситься фракцією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в міській раді)


^ 5. Про перейменування комунального підприємства «Центру дозвілля та відпочинку ім. 900-річчя м. Луцька».

Доповідає: Ковпак Любов Миколаївні – начальник управління економіки міської ради


^ 6. Про передачу на баланс та поповнення статутного капіталу КП «Парки та сквери м. Луцька».

Доповідає: Кравчук Святослав Євгенійович – перший заступник міського голови


^ 7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 27.01.2011 № 5/37 «Про затвердження Положення про відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради».

Доповідає: Гудима Віра Михайлівна – начальник відділу кадрової роботи та нагород міської ради

^ 8. Про затвердження ліквідаційного балансу Інформаційно-аналітичного центру «Луцьк».

Доповідає: Горай Світлана Георгіївна – начальник відділу обліку та звітності міської ради


^ 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07. 2009 №44/2 «Про правила благоустрою міста Луцька».

Доповідає: Кубіцький Іван Євгенович – директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради


^ 10. Про передачу гуртожитку, що на вул. Польовій,3 в місті Луцьку, в оперативне управління органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Польова,3».

Доповідає: Кубіцький Іван Євгенович – директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради


^ 11. Про передачу житлового фонду на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку « Волі, 9».

Доповідає: Кубіцький Іван Євгенович – директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради


12. Інформація щодо стану водоохоронних об’єктів «Теремнівські ставки». (проект вноситься постійною комісією міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму).

Доповідає: Сорока Борис Гнатович – начальник відділу екології міської ради

^ 13. Про передачу на баланс департаменту житлово-комунального господарства надземного переходу від Привокзального майдану до Завокзального ринку.

Доповідає : Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва міської ради


^ 14. Про передачу на баланс ПАТ «Волиньобленерго» електромережі до житлового будинку на вул. Лазо,6.

Доповідає : Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва міської ради


^ 15. Про передачу балансоутримувачу вартості робіт з реконструкції та капітального ремонту об’єктів міста.

Доповідає : Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва міської ради


^ 16. Про передачу основних засобів державно-комунального підприємства “Молодість”.

Доповідає: Яковлєв Тарас Володимирович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності


17. Про надання пільг по орендній платі за оренду нежитлового приміщення, що на вул. Потебні, 50, Луцькій міській громадській організації “Центр фізичної культури та оздоровлення”.

Доповідає: Яковлєв Тарас Володимирович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності


^ 18. Про списання рухомого складу Луцького підприємства електротранспорту та оприбуткування придатних деталей.

Доповідає: Дячук Рустам Олександрович – заступник начальника управління економіки, начальник відділу транспорту та зв’язку


^ 19. Про скасування окремих рішень міської ради щодо розміщення малих архітектурних форм та укладання договорів особистих строкових сервітутів.

Доповідає: Козлюк Олександр Євгенович- начальник управління розвитку підприємництва та реклами


^ 20. Про відчуження автотранспортного засобу виконавчого комітету Луцької міської ради.

Доповідає: Давидов Ігор Валентинович – начальник господарсько -технічного відділу міської ради


21. Про списання з балансу КП «Луцькводоканал» основних засобів об’єктів незавершеного капітального будівництва та прийняття на баланс КП «Луцькводоканал» об’єкта «Розширення водопостачання м. Луцька».

Доповідає: Корчук Іван Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

^ 22. Про звіт тимчасової контрольної комісії міської ради з врегулювання окремих питань функціонування дошкільних навчальних закладів.

Доповідає: Осіпов Андрій Олексійович – депутат міської ради, голова тимчасової контрольної комісії міської ради з врегулювання окремих питань функціонування дошкільних навчальних закладів


23. Про затвердження Регламенту Луцької міської ради VІ скликання в новій редакції.

^ Доповідає: Осіпов Андрій Олексійович - депутат міської ради


24. Про Положення про порядок застосування програмно-технічного комплексу системи електронного голосування "Віче" у Луцькій міській раді.

Доповідає: Осіпов Андрій Олексійович - депутат міської ради


^ 25. Про надання в оренду нежитлового приміщення, що на пр-ті Молоді, 13б Волинській обласній організації «Національний альянс».

Доповідає: Данильчук Павло Петрович - депутат міської ради (проект підготовлений та вноситься постійною комісією міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму)


^ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:


Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів міської ради


26. Про скасування рішення міської ради від 22.12.2005 № 26/78 та п. 1 рішення міської ради від 20.04.2011 № 9/25.


27. Про надання прокуратурі Волинської області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку на вул. Набережній, 10.


28. Про надання Апеляційному суду Волинської області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку на вул. Набережній, 10.


29. Про передачу гр. Курбану Ф.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тарасова, 71а.


30. Про передачу гр. Собуцькій М.Х. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ізмайлова, 18.


31. Про передачу гр. Пасічнику С.К. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 140а.


32. Про передачу гр.. Ковальчук О.Т. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул..Орджонікідзе, 24/2.


33. Про передачу гр. Паюку О.А. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 72.


34. Про передачу гр. Опалку В.В. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вересневій, 6/1.


35. Про надання гр. Дяку А.О. в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пр-т. Відродження, 31б.


36. Про передачу громадянам Жук Н.І., Грисюк Г.С., Євтушик Н.М., Пенькало С.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Уласа Самчука, 7.


37.Про передачу громадянам Косинцю Г.М., Косинець М.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ставки, 17.


38. Про передачу громадянам Мамай С.А., Александрук Г.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гнідавській, 59.


39. Про передачу громадянам Шпаразі І.Г., Сидоренко М.Г. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Профспілковій, 13.


40. Про передачу громадянам Музиченко О.С., Ситнику В.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 7 .


41. Про передачу громадянам Суворовій В.П., Литвинюку Д.М., Корольчук О.М., Литвинюку П.В., Стадницькій А.В., Литвинюку І.В. безоплатно у спільну часткову власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення садівництва на вул. Гущанській, 33.


42. Про передачу гр. Семенюк П.А. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для обслуговування цегляного гаража на вул. Клима Савура, 41 в гаражному кооперативі «Промінь», гараж № 22.


43. Про надання гр. Самолюку Г.І. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стара дорога, 6.


^ 44. Про надання гр. Грицуняку Є.М. в користування на умовах оренди земельної ділянки для встановлення та обслуговування металевого гаража на вул. Струтинської, 1в.


45. Про надання гр. Коробку М.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування металевого гаража на вул. Щусева.


46. Про продовження гр. Навроцькому А.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Селищній.


47. Про продовження гр. Нікітюку М.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Трункіна.


^ 48. Про надання гр. Марковичу Й.М. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боженка, 61б.


49. Про надання гр. Мартинюку М.І. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Полонківській, 15б.


50. Про надання громадянину Біланюку І.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції квартири № 21 з добудовою на вул. Рівненській, 85а.


51. Про надання громадянину Тимошовцю В.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції квартири № 7 з добудовою на вул. Гайдамацькій, 6.


52. Про надання громадянам Обломському В.М., Обломській Л.В., Цюпці Н.В. та Обломській О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції квартири № 121 з добудовою на вул. Грабовського, 7.


53. Про надання громадянам Сторчак Т.А., Сторчаку В.В. та Сторчак О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції квартири № 3 з добудовою на вул. Братковського, 20.


54. Про надання громадянці Карпенюк І.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції квартири № 51 з добудовою під офісне приміщення та його обслуговування на пр-ті Відродження, 10.


55. Про поновлення договору оренди землі громадянину Ярошу Валерію Івановичу для обслуговування торгового кіоску в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Волі, 48а.


^ 56. Про поновлення договору оренди землі ПП «ПАЛ ПАЛИЧ» дляобслуговування торгового павільйону в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Соборності, 20в.


^ 57. Про поновлення договору оренди землі підприємцю НикончукС.П. для обслуговування виробничої будівлі на вул. Мамсурова, 16.


58. Про поновлення договору оренди землі ПАТ «Теремно хліб» дляобслуговування торгового кіоску на вул. Станіславського, 50.


^ 59. Про поновлення договору оренди землі ПАТ «Теремно хліб» для обслуговування торгового кіоску на вул. Кравчука, 28.


60. Про поновлення договору оренди землі ПАТ «Теремно хліб» для обслуговування торгового кіоску на пр-т Соборності, 37.


^ 61. Про поновлення договору оренди землі підприємцю Дудці І.В. для обслуговування торгового кіоску на вул. Станіславського, 2а.


62. Про надання громадянину Герштанському О.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничих приміщень на вул. Дубнівській, 22а.


63. Про надання підприємцям Павлович Людмилі Ярославівні та Говорусі Марії Петрівні на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування вбудовано-прибудованого приміщення магазину з добудовою першого поверху під бар та спортивно-оздоровчого комплексу на пр-ті Соборності, 30.


^ 64. Про надання підприємцю Смолярчук О.П. на умовах оренди pемельної ділянки для будівництва та обслуговування літнього кафе на пр-ті Молоді, 10г.


65. Про надання громадянці Даценко З.Я. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції квартири № 43 під стоматологічний кабінет та його обслуговування на пр-ті Волі, 45.


^ 66. Про надання ТзОВ «Сніжинка» на умовах оренди земельної ділянки для добудови та обслуговування кафе «Сніжинка» на пр-ті Волі, 8а.


67. Про надання згоди СП ТзОВ «Луцьктехнобуд» на передачу в суборенду земельної ділянки громадянину Чубинському С.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Даньшина.


68. Про надання згоди СП ТзОВ «Луцьктехнобуд» на передачу в суборенду земельної ділянки громадянці Свириденко Т.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 20.


69. Про надання згоди СП ТзОВ «Луцьктехнобуд» на передачу суборенду земельної ділянки ПрАТ «Луцькавтодор» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 22.


70. Про дострокове припинення громадянці Климчук Н.І. права користування земельною ділянкою на умовах оренди для влаштування будівельного майданчика для реконструкції з добудовою квартири під торгово-офісні приміщення на вул. Винниченка, 47.


70. Про дострокове припинення громадянці Климчук Н.І. права користування земельною ділянкою на умовах оренди для влаштування будівельного майданчика для реконструкції з добудовою квартири під торгово-офісні приміщення на вул. Винниченка, 47.


^ 72. Про надання підприємцю Марчуку Віталію Зіновійовичу дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Кравчука, 18а.


73. Про продовження Свято-Різдво-Богородичній громаді Української Православної церкви строку дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування храму на вул. Ранковій.


^ 74. Про припинення державному комунальному підприємству «Луцьктепло» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Селищній, 2.


75. Про припинення державному комунальному підприємству «Луцьктепло» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Тімірязєва, 1.


^ 76. Про припинення державному комунальному підприємству «Луцьктепло» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Ківерцівській.


77. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2011 № 5/18 «Про затвердження Положення про управління земельних ресурсів Луцької міської ради».

78. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2011 № 3/6 Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».


79. Про надання ОК «Синтетик - 2» дозволу на розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівнитцва та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Карбишева, 6а.


80. Про надання гр. Акіменку Ю.П. та Акіменко В.П. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції квартири № 5 з добудовою на вул. Московській, 50.


Начальник відділу секретаріату Т.Касьянова
Схожі:

Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconПояснювальна записка до проекту рішення Луцької міської ради „Про затвердження регламенту Луцької міської ради в новій редакції
Згідно із ст. 27 Регламенту Луцької міської ради, прошу Вас включити до порядку денного чергової сесії Луцької міської ради проект...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconРішення виконкому та сесії міської ради
Технологічна карта процесу адміністративної послуги видача виписки з рішення виконкому та сесії міської ради
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconГ. О. від 15. 01. 2013 №58 Відповідно до ст. 29 Регламент
Відповідно до ст. 29 Регламенту Луцької міської ради просимо Вас включити до порядку денного чергової сесії Луцької міської ради...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconПоложення про президію районної ради
Президія районної ради (далі- президія) є дорадчим органом, що утворюється відповідно до статті 57 Закону України „Про місцеве самоврядування...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconРішення за наслідками розгляду звіту. Звіт Спостережної Ради банку за 2012 рік. Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту
Збори відбудуться за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна, 4 ( зала для засідань ). Реєстрація учасників зборів відбуватиметься з 00...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconУкраїна ульяновська районна рада Кіровоградської області
Ульяновської міської ради щодо оренди спільного майна міста і сіл району – приміщення плавального басейну “Дельфін” та на підставі...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconПерелік проблемних питань, що розглядались у рамках роботи секцій конгресу, та спільно розроблених можливих шляхів їх вирішення
Комітету верховної ради україни з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconРішення від 03. 04. 2012 №467 Про затвердження цілей якості для виконавчих органів Черкаської міської ради на 2012 рік
Черкаської міської ради та її виконавчих органів, задоволення потреб та інтересів мешканців територіальної громади міста щодо підвищення...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconРішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 07. 11. 2011 №1680 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету Черкаської міської ради»
Срср» (далі – Указ №9306-xi). Згідно з пунктами 1 та 2 Указу №9306-xi, до ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Перелік питань, що пропонується для розгляду на 15- ій сесії міської ради iconКіверцівському міському голові Жгутову В. В
Прошу надати мені копію ( виписку з ) рішення виконавчого комітету (сесії міської ради ) № від 20 р. ( вказати прийняте рішення)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов