Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 icon

Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1НазваДодаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1
Дата конвертації30.03.2013
Розмір54.39 Kb.
ТипДодаток
скачать >>>


Додаток 1

до наказу департаменту освіти і науки,

молоді та спорту облдержадміністрації

01.02. 201330


Положення

про фестиваль-конкурс ,,Воскресни, писанко!”


1. Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок проведення фестивалю-конкурсу ,,Воскресни, писанко!” (далі – Конкурс).

1.2. Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації (далі – ДепОНМС) та Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – Центр).

1.3. Мета та завдання Конкурсу:

  • розвиток творчих здібностей дітей та підлітків;

  • залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства;

  • виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край;

  • надання учням можливості виявити свою індивідуальність, а також працювати в команді при створенні колективних композицій.


^ 2. Учасники Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь команди всіх районів (міст), навчальних закладів обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів.

2.2. Команда складається з дев’ятьох осіб: шістьох учасників і трьох супроводжуючих, які несуть відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення заходу. Очолює команду від району (міста) – начальник відділу (управління) освіти, від навчальних закладів обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів – директор навчального закладу. Обов'язковий елемент одягу – вишиванка.

2.3. На Конкурс подаються роботи, виготовлені в різних техніках виконання:

  • традиційна писанка розтопленим воском (батікова техніка);

  • ,,Дряпанка”;

  • ,,Мальованка’’;

  • дерев’яна різьблена писанка;

  • писанка, прикрашена бісером;

  • писанка в техніці оригамі та інші.


2.4. Кожна команда-учасник Конкурсу повинна виготовити своє „Великоднє дерево” (додаток 3 до Положення) та прикрасити його не тільки конкурсними роботами, але й довільними композиціями на пасхальну тематику (декоративні корзинки, рушники, стрічки, пташки тощо).


^ 3. Організація та проведення Конкурсу

3.1. Третій (обласний) етап Конкурсу організовує і проводить ДепОНМС та Центр відповідно до цього Положення.

3.2. Конкурс проводиться в три етапи:

- перший – у навчальних закладах районів (міст) області – у лютому;

- другий (районний (міський)) – у навчальних закладах обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів – у березні;

- третій (обласний) – у квітні-травні.

3.3. Для організації та проведення всіх етапів Конкурсу на місцях створюються оргкомітети та журі, склад яких затверджується наказом відповідного органу управління освітою, навчального закладу. Оргкомітети вирішують усі питання, пов’язані з підготовкою та проведенням Конкурсу, забезпечують організаційно-методичну допомогу колективам та окремим учасникам, створюють журі зі спеціалістів. Журі підводить підсумки, визначає кращі роботи для участі в наступних етапах Конкурсу. До участі в наступному етапі Конкурсу допускаються переможці попереднього, про що свідчить протокол засідання журі.

3.4. Третій (обласний) етап Конкурсу проводиться в м. Ужгород.

3.5. Результати проведення третього (обласного) етапу Конкурсу оформляються протоколами засідання журі та засвідчуються підписами голови і всіх членів журі, присутніх на засіданні.

3.6. Вимоги до матеріалів учасників Конкурсу.

На третій (обласний) етап Конкурсу згідно з рішенням журі надсилається заявка та протокол засідання журі з підведенням підсумків попереднього етапу Конкурсу на електронну адресу Центру (zakocnttum@ukr.net).

3.7. Вимоги до конкурсних робіт та їх експозиції:

у Конкурсі беруть участь роботи, виготовлені заздалегідь. Команда-учасник представляє на Конкурс як колективні, так й індивідуальні роботи зі знаковою символікою захисту та збереження життя в авторському виконанні.

Писанки за орнаментальними мотивами повинні відповідати регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям, які не мають копіювати існуючі авторські чи промислові зразки.

За бажанням авторів до робіт додаються текстові матеріали з описом технології виготовлення писанки, історією її орнаментики тощо.

Для експозиції конкурсних робіт кожна команда повинна виготовити та привезти із собою в м. Ужгород демонстраційну підставку у вигляді дерева (опис та креслення підставки-дерева в додатках 2, 3 до Положення), на якій будуть розміщуватись конкурсні роботи учнів, а також ламіновану табличку із повною назвою району (міста), навчального закладу (додаток 4 до Положення).

Загальна експозиція Конкурсу писанкарства буде розміщена за адресою: площа Народна, 4 (площа перед будівлею облдержадміністрації).


^ 4. Організаційний комітет Конкурсу

4.1. Для організації, проведення й підбиття підсумків кожного етапу Конкурсу створюється організаційний комітет за місцем його проведення. Склад обласного організаційного комітету затверджується наказом ДепОНМСу.

4.2. Організаційний комітет очолює голова, який здійснює розподіл повноважень між його членами та керує роботою з організації й проведення Конкурсу.

4.3. Члени організаційного комітету Конкурсу:

створюють необхідні умови для забезпечення порядку проведення Конкурсу та успішної роботи його учасників;

приймають за поданням журі рішення про визначення переможців Конкурсу та їх нагородження;

позбавляють учасників Конкурсу права подальшої участі в ньому у випадку порушення ними Положення Конкурсу;

сприяють висвітленню результатів Конкурсу у фахових періодичних виданнях і засобах масової інформації.


^ 5. Журі Конкурсу

5.1. Для визначення переможців усіх етапів Конкурсу створюється фахове журі за місцем їх проведення. Кількість членів журі становить від 5 до 9 осіб.

5.2. Склад журі третього етапу Конкурсу затверджується наказом ДепОНМСу.


^ 6. Визначення та нагородження переможців і лауреатів Конкурсу

6.1. Результати проведення етапів Конкурсу розглядає і затверджує організаційний комітет за поданням журі.

6.2. За підсумками ІІІ етапу Конкурсу на підставі узагальнених оцінних листів (рішень журі) визначаються окремо по три переможці від районів (міст), навчальних закладів обласного підпорядкування, професійно-технічних навчальних закладів, які набрали найбільшу кількість балів за конкурсні роботи.

Критерії оцінювання конкурсних робіт у третьому етапі:

- наявність робіт в різних техніках виконання (традиційна писанка розтопленим воском (батікова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка’’, дерев’яна різьблена писанка, писанка, прикрашена бісером, писанка в техніці оригамі та інші) – 35 балів;

- відповідність регіональним традиціям щодо розпису, орнаменту, кольористики – 10 балів;

- вміння за допомогою знаків-символів розкрити тему – 10 балів;

- естетичне враження та художній рівень робіт – 25 балів.

6.3. Переможцям ІІІ етапу Конкурсу встановлюються грошові премії: за І місце – в сумі 3,0 тис. грн, за ІІ місце – в сумі 2,0 тис. грн, за ІІІ місце – 1 тис. грн, інші учасники нагороджуються Почесною грамотою департаменту, а також можуть бути нагороджені заохочувальними призами.

6.4. Результати третього (обласного) етапу Конкурсу затверджуються наказом ДепОНМСу, оприлюднюються на його сайті та в газеті „Слово вчителя”.

6.5. Усі спірні питання щодо процедури проведення Конкурсу та результатів, отриманих учасниками Конкурсу у третьому етапі, розглядаються організаційним комітетом у день підбиття підсумків.


7. Фінансування Конкурсу

7.1. Фінансові витрати на проведення третього (обласного) етапу Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, виділених на реалізацію Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки.

7.2. Витрати на відрядження учасників Конкурсу віднести на рахунок коштів установ, які відряджають.

Схожі:

Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconЗакарпатська обласна державна адміністрація департамент освіти І науки, молоді та спорту наказ
Про проведення у 2013 році фестивалю-конкурсу,,Воскресни, писанко!” та Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко!” 27 –...
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconДодаток до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 13. 02. 2013 №72 Положення про порядок проведення конкурсу
Конкурс встановлює правові, організаційні та фінансові основи проведення цього Конкурсу
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconДодаток до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації

Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconНаказ №29 Про підготовку питання на засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
Плану роботи департаменту освіти І науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2013 рік, з метою підготовки на засідання колегії...
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconЗакарпатська обласна державна адміністрація департамент освіти І науки, молоді та спорту наказ 19. 03. 2013 Ужгород №199
Про план заходів департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації із підготовки та проведення у 2013 році Року...
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconДодаток до наказу департаменту освіти І науки, молоді та спорту облдержадміністрації
...
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconДодаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (за згодою)
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconДодаток до наказу департаменту освіти І науки, молоді та спорту від 2013 р. № Графік проведення підсумкових засідань атестаційних комісій І рівня

Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconНаказ №255 Про підготовку питання на засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
Оді та спорту облдержадміністрації на 2013 рік, з метою підготовки на засідання колегії департаменту в ІІ кварталі цього року питань...
Додаток 1 до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 01. 02. 2013 №30 Положення про фестиваль-конкурс,,Воскресни, писанко! 1 iconНачальникам відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів Членам колегії департаменту
Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що 20 – 21 червня 2013 року відбудеться виїзне розширене...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов