1. 2 Вимоги до пакування взуття icon

1. 2 Вимоги до пакування взуттяНазва1. 2 Вимоги до пакування взуття
Дата конвертації16.01.2013
Розмір289.26 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>
План

1. Вимоги до пакування і маркування товару

1.1 Вимоги до пакування і маркування товару

1.2 Вимоги до пакування взуття


1.3 Аркуш про пакування

1.4 Вимоги до маркування взуття

2. Агентський договір

3. Контракт на бартерній основі

Література


1. Вимоги до пакування і маркування товару

1.1 Вимоги до пакування і маркування товару

     Вимоги до пакування товару є одним із можливих джерел виникнення контрактних ризиків. Відомо, що споживчі властивості товару суттєво залежать від упаковки товару, яка призначена захистити товар від пошкодження під час транспортування, зберігання, продажу та використання. Виходячи з цих чотирьох основних призначень упаковки необхідно, у залежності від характеристик товару та його призначення, обумовити вимоги до упаковки у тексті контракту. До характеристик товару, що визначають певні вимоги до пакування, можна віднести вартісні показники, його призначення, чутливість до вологи та температури, споживчі властивості тощо. Окрім того упаковка повинна враховувати вид транспорту або його можливу заміну, маршрути руху, національні особливості пакування товару країни - виробника та країни споживання (імпорту). Доцільно також пред'явити та узгодити у контракті особливі вимоги до упаковки товару у випадку його зберігання на складах. Законом України "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини" визначені вимоги щодо пакувального матеріалу (супутні матеріали) та його якісних показниках при пакуванні харчових продуктів.

     Ризик невизначення вимог до пакування товару може призвести до суттєвого підвищення вартості одиниці товару, особливо коли кількість товару та його вагові показники не визначені контрактом. Доцільно визначитись у відповідному розділі угоди стосовно ціни одиниці товару та зазначити, що ціна включає або не включає до себе вартість пакування та пакувального матеріалу, при цьому у останньому випадку доцільно зазначити вартість пакування одиниці товару та вартість пакування всієї партії товару.

     Ризики пакування можуть сформуватись, коли товар повинен мати зовнішню (транспортну або тару) та внутрішню упаковки, при цьому остання є невід'ємною частиною одиниці товару та повинна відповідати вимогам країни імпорту щодо застосування специфічного мита на одиницю ввезеного товару з урахуванням його ваги брутто (з урахуванням ваги пакувального матеріалу).

     Ризики пакування, що можуть впливати на вартісні показники товару, закладаються контрагентами контракту, коли не визначені дії з зовнішньою упаковкою (тарою). Для уникнення ризику такого виду необхідно у тексті контракту узгодити один із можливих варіантів розпорядження тарою, а саме:

 • тара (наприклад, контейнер) стає власністю покупця, бо його зворотне транспортування до експортера є недоцільним з економічної точки зору;

 • тара підлягає обов'язковому поверненню до продавця;

 • тара є власністю покупця та надається продавцю для здійснення транспортування товару до складу продавця тощо.

     Подолання зазначених ризиків зовнішньоекономічної угоди, пов'язаних з пакуванням товару, доцільно, в першу чергу, вирішувати шляхом визначення цінових показників зовнішньої та внутрішньої упаковки у відповідному розділі контракту. У цьому випадку доцільно зазначати вартість товару з урахуванням або без урахування вартості упаковки товару.

     Митним та податковим органам доцільно звертати увагу на визначені умови пакування товару у контракті, особливо у разі звернення отримувача товару - імпортера стосовно пошкодження товару при його транспортуванні, бо ризики невірного пакування товару можна, у певних випадках, розглядати як умисні шахрайські дії контрагентів угоди.

     Наявність або відсутність необхідного маркування на внутрішній упаковці товару, що відповідає вимогам національних норм країни імпорту, також є джерелом підвищеного ризику зовнішньоекономічного контракту. На упаковці певних видів товарів законодавство країн імпорту забов'язує мати визначені надписи та позначки, а саме - назву товару, виробника, дату виготовлення, кінцеву дату зберігання, склад тощо. Особливо це стосується продуктів харчування та побутової хімії, де окрім того повинні бути зазначені застереження стосовно безпеки зберігання та використання.

     Низка Європейських країн акцентує досить прискіпливу увагу на маркування внутрішньої упаковки товару на предмет можливості її наступної переробки або використання. Це є проблемою екологічної безпеки держави - імпортера, але необізнаність з такими національними нормами може створити певний рівень ризику для експортера.

     Доцільно акцентувати увагу, що надписи на упаковці стосовно лікувальних властивостей товару заборонено здійснювати без відповідного дозволу визначених державних структур країни імпорту, про що, у разі необхідності, можна зробити відповідні застереження у тексті контракту.

     Державні контрольні органи країн Євросоюзу, а саме - митні та податкові, здійснюють досить прискіпливий аналіз товару на предмет його маркування товарними знаками, особливо провідних підприємств - виробників. Контрольні органи звертають увагу на можливі шахрайські дії по виготовленню підроблених товарів та безпідставного використання торгових знаків та марок. Дані перевірки здійснюються за рахунок зацікавлених виробників товару або їх офіційних представництв у країні імпорту.
^

1.2 Вимоги до пакування взуття


Взуття повинне бути упаковану в споживчу й транспортну тару відповідно до вимог, зазначених в обов'язковому додатку. Для паковування взуття застосовують: картонні коробки для взуття за ДСТ 16534-71; картонні пачки за ДСТ 12303-80, паперові пакети й пакети з полімерних матеріалів за ДСТ 12301-81.

Взуття всіх видів і призначення, крім юхтів і спеціального, упаковують у споживчу тару попарно. Допускається за узгодженням з організацією-споживачем упаковувати пінетки по п'ять-десять пар.

Допускається упаковування дошкільного взуття I підгрупи взуття по дві пари, гусарикової по чотирьох пари в коробку з попереднім укладенням кожної пари в пакети з полімерних матеріалів.

Взуття модельне, з індексом «Н», а також взуття з верхом з лакової шкіри, велюру, нубука, замші, взуття білих кольорів, світлих тонів і із синтетичних шкір повинна бути впакована попарно в коробки, картонні пачки з перестиланням папером за ДСТ 8273-75 або з укладенням напівпари в пакети з полімерних матеріалів.

Допускається впаковування взуття домашнього й з верху з текстильних матеріалів без перестилання папером.

Армійське взуття (черевики й черевики з верхи із хромових шкір, у тому числі із шевро) повинна бути впакована попарно в картонні коробки з перестиланням папером за ДСТ 8273-75. Для впаковування взуття застосовують коробки за ДСТ 16534-71 з коробкового картону марок А, Б и В за ДСТ 7933-75 і картону хром-ерзац по нормативно-технічній документації.

Допускається застосовувати для впаковування взуття коробки із внутрішнім обсягом понад 4000 см2 з картону товщиною 0,6-0,7 мм зі зміцненням їхніми вкладишами. Картонні коробки для впаковування взуття з індексом «Н», модельного й дитячого повинні бути художньо оформлені по зразках, затвердженим у встановленому, порядку. У шкарпеткову частину кожної напівпари модельного взуття, взуття з індексам «Н», взуття що поставляється на експорт (крім юхтового), чоловічого й жіночого повсякденного взуття із закритою шкарпетковою частиною повинен бути вставлений вкладиш із коробкового картону за ДСТ 7933-75 й інших матеріалів, що охороняють її від деформації при транспортуванні й зберіганні.

У халяву чобіт і сапожек кожної напівпари модельного взуття, взуття з верхи із синтетичних шкір, з індексом «Н», крім чобіт і сапожек з верхом з текстилю, повинен бути вставлений вкладиш із коробкового картону за ДСТ 7933-75. Як транспортна тара повинні застосовуватися:

 • дерев'яні нерозбірні ящики за ДСТ 10350-81;

 • ящики розбірні багатооборотні по ТОСТ 6215-82;

 • ящики з гофрованого картону за ДСТ 13514-82.2.7.

Картонні коробки із взуттям повинні бути щільно покладені в транспортну тару. Взуття юхтове, спеціально впаковують у транспортну тару без споживчої тари. Допускається за узгодженням зі споживачем упаковувати туфлі кімнатні без споживчої тари в ящики з гофрованого картону з поділом на осередки за ДСТ 9142-84 по одній парі в кожен осередок, при цьому кожна пара - взуття повинна бути скріплена. Як транспортна тара для взуття (крім солдатських чобіт) і комплектів криючи армійського взуття повинні застосовуватися дощаті й фанерні ящики за ДСТ 10350-81.

Для впаковування солдатських чобіт повинні застосовуватися ящики з гофрованого картону № 17 за ДСТ 13514-82 або за узгодженням із замовником, дощаті й фанерні ящики за ДСТ 10350-81.

При впаковуванні взуття без споживчої тари дно, стінки ящика й верхній ряд взуття повинні бути вистелені обгортковим папером за ДСТ 8273-75. Ящики дощаті й з деревних листових матеріалів з упакованим взуттям і комплектами крою повинні бути по торцях обтягнуті взамок металевою стрічкою за ДСТ 3560-73 товщиною 0,4 мм і шириною 20 мм або обв'язані дротом за ДСТ 3282-74 діаметром не менш 1,6 мм, закрученої навколо голівки кожного цвяха, і опломбовані із чітким відбитком пломби.

Картонні ящики з упакованим взуттям, крім того, повинні бути обклеєні по периметрі в середині ящика паперовою контрольною стрічкою з відбитком товарного знаку підприємства-виготовлювача. Для обклеювання клапанів і ребер картонного ящика, а також для контрольної стрічки повинна застосовуватися паперова стрічка за ДСТ 8273-75 або ДЕРЖСТАНДАРТ 2228-81 або клейова стрічка за ДСТ 18251-72.

Для впаковування взуття, що поставляє на експорт, застосовують коробки за ДСТ 16534-71 з картону з білою покривною верствою марки А за ДСТ 7933-75 або хром-ерзац по нормативно-технічній документації. Як транспортна тара для взуття, що поставляє на експорт, застосовують:

 • ящики дерев'яні за ДСТ 10350-81 (для морських перевезень) ;

 • ящики з гофрованого картону за ДСТ 13514-82 й ящики дерев'яні за ДСТ 10350-81 (для перевезень залізничним транспортом повагонним відправленнями або в контейнерах).


^ 1.3 Аркуш про пакування

Відповідно до наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 10 грудня 2001 N304/793, митне оформлення нижчезазначених товарів, якщо вони надходять у тарі (упаковці) і заявлені митному органу для оформлення в режимі випуску у вільний обіг на території України, здійснюється в установленому чинним митним законодавством України порядку із оформленням аркуша про пакування, який є підставою для митного оформлення:

 • Шоколад та інші готові харчові продукти, що мають у своєму складі какао;

 • Кава розчинна;

 • Безалкогольні та алкогольні напої;

 • Сигари, сигари з обрізаними кінцями, сигарили (тонкі сигари) та сигари з тютюну чи його замінників;

 • Мастила моторні, компресорні і турбінні;

 • Лікарські засоби (ліки), що складаються із змішаних чи незмішаних продуктів та використовуються в терапевтичних чи профілактичних цілях, розфасовані у вигляді дозованих лікарських форм чи в упаковки для роздрібної торгівлі;

 • Зубні порошки та пасти;

 • Мило туалетне (уключаючи і лікувальне);

 • Мийні засоби та засоби чищення;

 • Взуття;

 • Електричні водонагрівачі, електрокип'ятильники, що занурюються, електроустаткування для обігрівання приміщень та обігрівання грунту, електротермічні апарати для догляду за волоссям, сушарки для рук, електропраски, побутові електронагрівальні пристрої.

    Аркуш про пакування у трьох примірниках надається митному органу одержувачем товару або особою, що здійснює декларування товару, разом з документами, передбаченими чинним законодавством для здійснення митного оформлення.

    Посадова особа митного органу приймає товар для митного оформлення, якщо відомості про товар (реквізити одержувача, назва та вага товару), наведені в аркуші про пакування, відповідають даним товаросупровідних документів.

    Посадова особа митного органу засвідчує номер аркуша про пакування шляхом проставлення відбитка особистої номерної печатки та дати на всіх його примірниках.

    Перший примірник аркуша про пакування залишається у митному органі, другий надається одержувачу товару, а третій надсилається в регіональні відділення Державної компанії "Укрекокомресурси" (далі - Компанія). Інформацію про створення своїх регіональних відділень Компанія надсилає до Державної митної служби заздалегідь.

    Якщо одержувач (імпортер) здійснює митне оформлення товару у митному органі поза місцем своєї державної реєстрації, то аркуш про пакування передається до регіонального відділення Компанії за місцем митного оформлення цього товару. Передача інформації, зазначеної в аркуші про пакування, до місця державної реєстрації одержувача товару здійснюється регіональним відділенням Компанії.

    Порядок передачі митним органом аркуша про пакування відділенням Компанії встановлюється митним органом разом з регіональним відділенням Компанії на місцях. Факт передачі фіксується в графах 6 та 7 журналу обліку аркушів про пакування.

^ ОФОРМЛЕННЯ АРКУША ПРО ПАКУВАННЯ

    Аркуш про пакування заповнюється декларантом чи одержувачем товару на бланку, виготовленому за допомогою комп'ютера, формату А-4. У аркуші про пакування мають бути зазначені:

 • реквізити одержувача (назва, місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, банківський розрахунковий рахунок);

 • назва товару;

 • код товару згідно з УКТ ЗЕД;

 • вага брутто (кг);

 • вага нетто (кг);

 • вид упаковки;

 • матеріал упаковки;

 • призначення упаковки;

 • сума сплати за послуги із збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації використаної тари (упаковки) згідно з тарифами за наявності договору з Компанією.

    Сплата за послуги контролюється Компанією відповідно до договору між нею та одержувачем товару.

Порядок заповнення аркуша про пакування

    Аркуш про пакування виготовляється на одному аркуші формату А-4 за допомогою комп'ютера. Порядковий номер надає посадова особа митного органу. У графах аркуша про пакування необхідно зазначити:

 • "Назва підприємства" - повну назву одержувача та його юридичний статус;

 • "Місцезнаходження" - поштову адресу з вказівкою поштового індексу;

 • "Телефон/Факс" - діючий на момент заповнення аркуша про пакування номер контактного телефону одержувача;

 • "Банківські реквізити" - назву банку, розрахунковий рахунок, МФО, ЄДРПОУ банку;

 • "Код згідно з ЄДРПОУ" - код згідно з ЄДРПОУ;

 • "П. І. Б. керівника" - прізвище, ім'я та по батькові керівника;

 • "Найменування вантажу" - найменування товару із зазначенням коду згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД);

 • "Призначення упаковки" - непотрібне призначення упаковки закреслити;

 • "Вага брутто" - вага брутто товару, що імпортується згідно з товаросупровідними документами;

 • "Вага нетто" - вага нетто товару, що імпортується згідно з товаросупровідними документами;

 • "Вага упаковки" - вага упаковки товару, яка обчислюється як різниця між вагою брутто та вагою нетто товару, що імпортується згідно з товаросупровідними документами.

    Графа "Вид упаковки" заповнюється таким чином:

 • у графі "Вид упаковки" одержувач знаходить вид упаковки та за графою "Матеріали упаковки" знаходить матеріал, з якого виготовлено упаковку. На перехресті цих двох граф вписується вагове значення упаковки; у випадку, якщо вид та матеріал упаковки не входить у перелік матеріалів, зазначених у аркуші про пакування таблиці 1, підприємство вносить назву виду і матеріалу упаковки в графу "інші" та фіксує вагове значення упаковки на перехресті цих граф;

 • у незаповнених графах необхідно поставити риску окремо в кожній;

 • у графу "Тариф на тару (упаковку)" вноситься тариф згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 р. N 915;

 • у графу "Сумарна вага тари" вносяться сумарні вагові характеристики всіх видів тари (упаковки);

 • у графі "Сума оплати за послуги" зазначається грошове значення сплати, яке отримується шляхом множення розміру тарифу на сумарну вагу тари (упаковки);

 • сума, що вказується, не містить ПДВ;

 • у графі "ПДВ 20 %" зазначають суму ПДВ на сплату за послуги;

 • у графі "Усього до сплати" цифрами та словами зазначається сума до сплати, яка містить усі суми до сплати за всіма видами тари (упаковки);

 • у графі М. П. ставиться печатка одержувача товару.Аркуш про пакування взуття
4

^ 1.4 Вимоги до маркування взуття


Кожна напівпара взуття повинна бути замаркована із вказівкою:

товарного знаку підприємства-виготовлювача, місцезнаходження й найменування підприємства-виготовлювача (на армійському взутті);

 • моделі;

 • артикула (на армійському взутті);

 • розміру;

 • повноти;

 • сорту,

 • знака «Ст»;

 • номера контролера ОТК;

 • захисних властивостей (на взутті спеціальної);

 • нормативно-технічної документації (для армійського взуття);

 • ціни пари взуття;

 • дати випуску (місяць, рік).

Кожна напівпара взуття, що поставляє на експорт, повинна бути замаркована із вказівкою:

 • моделі;

 • розміру;

 • повноти.

Кожна деталь комплексу крою для армійського взуття повинна бути замаркірована із вказівкою:

 • найменування підприємства-виготовлювача;

 • розміру крою;

 • номера контролера ОТК.

На деталі верху комплекту крою для армійського взуття маркування найменування підприємства-виготовлювача, розміру крою, номера контролера ОТК наносять незмивною фарбою. На деталях низу комплекту крою для армійського взуття розмір наносять гарячим тисненням або випалюванням; найменування підприємства-виготовлювача й номер контролера ОТК - незмивною фарбою.

Місце розташування й способи нанесення маркування повинні відповідати наступним вимогам.

Товарний знак і місцезнаходження підприємства наносять на одну з перерахованих деталей взуття за узгодженням зі споживачем:

 • шкіряну підошву (у геленочной частини);

 • вкладну устілку, полустелъку, підп'яток;

 • настрочний підп'яток;

 • втачну устілку;

 • підкладку під берці;

 • штаферку й клапан під застібку «блискавка».

Товарний знак на всі види взуття, крім модельного, наносять незмивною фарбою, гарячим тисненням, у тому числі через фольгу. Товарний знак на модельне взуття наносять золотий, срібною фарбою, гарячим тисненням через фольгу. Допускається товарний знак у модельному взутті наносити багатобарвним тисненням через фольгу.

Модель й артикул (на армійському взутті), розмір, сорт, знак «Ст», номер контролера ОТК, захисні властивості взуття; позначення нормативно-технічної документації (для армійського взуття), дату випуску наносять незмивною фарбою, гарячим тисненням, у тому числі через фольгу, на одну з перерахованих деталей підкладки обох напівпар взуття: підкладку під берці (на лівій стороні верхньої частини); задній внутрішній ремінь; штаферку; клапан під застібку «блискавка». Порядок розміщення позначень по зразку-еталоні. Розмір, повноту й ціну наносять на ходовій поверхні підошви в геленочной частини кожної напівпари. Допускається у взутті дошкільної, гусариковой, жіночої на високому й особливо високому каблуках наносити розмір і повноту в пучковій частині. Допускається в юхтових чоботах і напівчоботах наносити ціну на внутрішній стороні верхньої частини халяв, на шкіряній і текстильній підкладці в місці кріплення ушкової тасьми. На ходову поверхню підошви зі шкіри, шкіропідобної гуми, стироніпа, пористої й з інших матеріалів позначення наносять тисненням, у тому числі через фольгу або незмивну фарбу. На підошву з гуми з малюнком рифлення на ходовій поверхні позначення наносять на площадках із гладкою поверхнею. У взутті литьєвої й гарячої вулканізації методів кріплення позначення товарного знака, розміру, повноти формуются в процесі лиття або вулканізації в прес-формі. Допускається за узгодженням виготовлювача зі споживачем у взутті сандально-клейового методу кріплення з підошвою з гум й інших матеріалів з малюнком рифлення на ходовій поверхні товарний знак наносити гарячим тисненням на внутрішній стороні шкіряної підкладки в геленочної частини. чоботах маркірування позначень наносять між вушками й передньою частиною халяв на відстані: 25-40 мм від-верхнього краю, у чобітках і півчобітках із замками «блискавка» - на клапані під застібку по його довжині.

В армійському взутті маркування розміру на підошві й заготівлі чобіт повинна бути в метричній і штихмасової нумерації, на заготівлях черевиків і черевик - тільки в метричній системі нумерації. Допускається за узгодженням виготовлювача зі споживачем в окремих видах взуття, у яких нанесення позначень у місцях утруднено, наносити їх на ярлику, що прикріплює до підкладки кожної напівпари взуття або на інших деталях. Не допускається нанесення товарного знаку на, ярлику, крім ярлика, прикріпленого до вкладної устілки. Ярлик повинен бути з полівінілхлоридної плівки, за ДСТ 9998-86 і нормативно-технічної документації товщиною до 0,7 мм, тасьми або стрічки з хімічних волокон. Не допускається застосовувати для ярликів бескромочні стрічки й матеріали із краями, що обсипають. На торцевій поверхні кожної коробки, пачки або на бічній поверхні паперового пакета із взуттям повинна бути прикріплена етикетка або нанесена штамп із чітким, розбірливим маркіруванням наступних позначень: товарного знаку; найменування підприємства-виготовлювача і його поштової адреси; артикула (індексу); фасону колодки; номера моделі; розміру; повноти; кольори; сорту, знака «Ст»; захисних властивостей (для спеціального взуття); нормативно-технічної документації; ціни пари взуття; дати випуску (місяць, рік); кількості пар взуття (на коробках, у які впаковано трохи пара). У пакет із плівкових полімерних матеріалів повинна бути вкладена з позначеннями. На торцевій поверхні кожної коробки для взуття, що поставляє на експорт, повинна бути прикріплена етикетка або нанесена штамп із чітким, розбірливим маркіруванням наступних позначень: артикула; номера моделі; розміру; повноти; кольори. Висота шрифту маркування на деталях підкладки і ярлику повинна бути 4-6 мм, на деталях підкладки чобіт і напівчобіт і на підошві - 6-8 мм, на етикетці* або на штампі; споживчої тари - не більше 8 мм. Для позначення знака «Ст» або першого сорту, на взуття наносять клеймо круглої форми діаметром 10 мм; клеймо другого сорту повинне мати форму ромба з довжиною сторони 10 мм. У клеймі повинні бути позначені дробом знак «Ст» або сорт взуття й номер контролера ОТК. Транспортне маркування - за ДСТ 14192-77 з наступним доповненням: на кожен ящик з бічної сторони повинен бути прикріплений ярлик із вказівкою: товарного знаку; найменування підприємства-виготовлювача і його поштової адреси; артикула (індексу); фасону колодки; номера моделі; сорту, знака «Ст»; захисних властивостей (для спеціального взуття); нормативно-технічної документації; ціни пари взуття; номера ящика; матеріалу ящика; кількості пар взуття в ящику з вказівкою ростовочно-полнотного асортиментів; маси (брутто); дати впакування; номера пакувальника. На кожен ящик із взуттям або комплектами крою армійського взуття на бічній стороні за трафаретом наносять маркування за ДСТ 14192-77 і додатково наступні позначення: номер ящика; найменування виду взуття; кількість пар взуття в ящику (по розмірах і полнотам) або кількість комплектів криючи (по розмірах); масу ящика; дату впакування; номер пакувальника. У кожен ящик із взуттям або комплектами криючи повинен бути вкладений пакувальний ярлик з позначеннями. Транспортне маркування для взуття, що поставляє на експорт - за ДСТ 14192-77 відповідно до із зовнішньоторговельного об'єднання. Ярлик й етикетка повинні бути з афішного паперу за ДСТ 11836-76 або газетного паперу за ДСТ 6445-74. Ярлик повинен бути видрукуваний типографським або літографським способом. Дані характеру, що змінюється, повинні бути проставлені типографським способом або від руки штампом. Висота шрифту на пакувальному ярлику повинна бути не більше 8 мм.

Вимоги до транспортного маркування взуття за ДСТ 14192-77 з наступним доповненням: на кожен ящик з бічної поверхні повинен бути прикріплений ярлик із вказівкою: товарного знаку підприємства-виготовлювача і його поштової адреси, артикула, фасону колодки, номера моделі, сорту, нормативно-технічної документації, номера ящика, матеріалу ящика, кількості пар взуття в ящику із вказівкою ростовочно-полнотного асортиментів, маси (брутто), дати впакування, номера пакувальника.

Що стосується українського взуття, що поставляє на експорт, відповідно до Закону України "Про стандартизацію", якщо угодою (контрактом) передбачені інші вимоги, чим ті, які встановлені технічними регламентами або іншими нормативно-правовими актами України, дозволяється застосовувати норми угоди (контракту), якщо вони не суперечать законодавству України в частині вимог до процесу виробництва продукції, її зберігання й транспортування по території України.Рис. 1 Маркування взуття

 ^ Маркування розмірів взуття для різних країн

Європейські країни

Велокобританія

США
35

3

4,5
36

3,5

5
36,5

4

5,5
37

4,5

6
37,5

5

6,5
38

5,5

7
38,5

6

7,5
39

6,5

8
39,5

7

8,5
40

7,5

9
40,5

8

9,5
41

8,5

10
41,5

9

10,5
42

9,5

11
42,5

10

11,5
43

10,5

12
43,5

11

12,5
44

11,5

13
44,5

12

13,5
45

12,5

14
Кодифікатор кольору

03 бежевий

12 алий

05 чорний

14 червоний

06 темнокоричневий

15 чорний велюр

09 білий

16 темнокоричневий велюр

10 океан

21 пісок

11 тютюн
 ^ АГЕНТСЬКИЙ ДОГОВІР № 14


г. Томськ "15" серпня 2006 р.


ТОВ "РОСІ", іменоване надалі Фірма, в особі комерційного директори Іванівської Надії Павлівни, що діє на підставі Уставу, з одного боку, і _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________,

іменуємо ______ надалі Агент, з іншого боку, іменовані надалі Сторони, уклали даний договір про нижченаведене.


Використовувані терміни:

Демонстраційні системи РОСІ (Інформаційні стенди РОСІ, Рамки РОСІ A4, круглі носії інформації, інформаційно-ілюстративний матеріал і т.д.) іменовані надалі Товар- продукція Фірми.

Агент - приватна особа, що займається просуванням інформації про продукцію Фірми й Партнерів.

Партнер - унікальна організація, що займається розробкою тематичних комплектів за договором партнерства з ТОВ «РОСІ»

КПО - Корпоративна програма навчання


1. Предмет договору

  1. Фірма надає Агентові право просування інформації про Товар Фірми, і укладання угод із клієнтами від свого імені на території України іменованою надалі Територія продажів


2. Зобов'язання Агента

2.1. Формування у своєму регіоні оптово-роздрібної клієнтської мережі

2.2. Діяти у відповідність із установленими Правилами

2.3. Кожні 10 (десять) днів надсилати звіти за підсумками роботи у встановленою Фірмою формі

  1. Протягом 1-2 днів повідомити про одержання комплекту торговельного представника, про одержання будь-якого товару або бандеролі й т.д. від Фірми

  2. Дотримувати території й/або сегменти продажів, установлену в Договорі

  3. Дотримуватися директив Фірми відносно цін, умов поставок і платежів.

. 2.5. У рамках стратегії Фірми обов'язково використати торговельну марку РОСІ на всіх рекламних, представницьких матеріалах, на сайтах, при звертанні до покупців і т.д., на всіх матеріалах, що супроводжують товар

2.6. Представляти продукцію по термінології Фірми - стенди РОСІ, рамки РОСІ, технології РОСІ, програми РОСІ

  1. На всіх матеріалах поміщати посилання www.rosi.ru

  2. Додержуватися рекомендацій Фірми по формуванню клієнтської мережі, позначеним у КПО


3. Зобов'язання Фірми.

3.1. Відповідно до предмета даного договору Фірма зобов'язується:

- забезпечити Агента необхідними діючими рекламними й ознайомлювальними матеріалами, пов'язаними із продукцією по його запиті, у погоджених кількостях;

- забезпечувати Агента інформацією про зміни цінової політики й цін на продукцію;

 • передавати Агентові звіти про продажі, зроблених при сприянні Агента;3.2. Фірма зобов'язується вчасно й повністю оплатити Агентові винагорода, що належить йому відповідно до дійсного договору.

3.3. Відправляти на адресу Агента або клієнта (за узгодженням з Агентом) Товари протягом трьох робочих днів з моменту надходження оплати від клієнта на р/с Фірми за умови наявності продукції на складі, при відсутності продукції подавати інформацію про надходження продукції на склад і строках доставки.

4. Розмір винагороди й порядок платежів.

4.1. За виконання робіт з даного договору Фірма зобов'язується сплатити Агентові винагорода в розмірі 7.5 % від суми оплаченого клієнтом рахунку на продукцію, що поставляє Фірмою, за договором.

4.2. У випадку, коли Агент виступає як покупець продукції Фірми, йому надається можливість покупки продукції за ціною дилерів.

4.3. Фірма зобов'язується оплатити Агентові належне йому винагорода протягом 3-х денного строку (банківських днів) після оплати замовником рахунків на замовлену продукцію Фірми.

4.4. Оплата договору провадиться шляхом перекладу відповідних сум на рахунок Агента в банку. За бажанням агента оплата може бути зроблена продукцією Фірми. Підтвердження банком Агента одержання перекладу є доказом виконання Фірмою її зобов'язань.

5. Заключні положення

5.1. Даний договір набуває чинності після підписання Фірмою й Агентом, і буде діяти протягом шести місяців від дня його підписання. Строк його дії автоматично продовжується на місяць за умови, що жодна йз сторін не повідомить іншу про відмову від договору за тиждень до дати його закінчення.

5.2. Даний договір може бути розірвуть в 10-денний строк після надання однієї зі сторін письмового повідомлення у випадку невиконання іншою стороною своїх зобов'язань за договором.

5.3. Всі додатки до даного договору є його невід'ємними частинами.

5.4. Договір буде вважатися закінченим після виконання взаємних зобов'язань й урегулювання всіх розрахунків між Фірмою й Агентом.

5.5. У випадку виникнення споровши з питань, передбаченим даним договором або у зв'язку з ним, сторони приймуть всі міри до дозволу їх шляхом переговорів між собою.

5.6. У випадку неможливості врегулювання можливих суперечок за даним договором або у зв'язку з ним шляхом переговорів такі суперечки не підлягають підсудності загальним судам і будуть розглянуті відповідно до законодавства країни-відповідача у відповідному Арбітражному суді країни-відповідача за правилами регламенту зазначеного суду. Рішення такого Арбітражного суду буде остаточним й обов'язковим для Сторін.

5.7. У випадку розірвання договору раніше шести місяців з дати його висновку, Фірма зобов'язується викупити Демонстраційний комплект в Агента оплативши Агентові перерахуванням на його рахунок 70% від його первісної вартості.

5.8. Даний договір складений у двох екземплярах російською мовою, по одному екземплярі для кожної сторони.


Фірма:


Адреса: 634028, м. Томськ, вул. Леніна 1, оф. 301, тел. (3822) 426 - 927, (3822) 421 - 014, rosi@tomsk.ru


Агент:__________________________________________________________________

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________


Підписи:


Фірма: Комерційний директор

ТОВ «РОСІ» ______________Іванівська Н. П.

М.П.


Агент: _______________


КОНТРАКТ

на бартерній основі

А/Т _________________________, Фінляндія, іменоване надалі Покупець, з одного боку, і _________________________, іменоване в подальшому Продавець, з іншого боку, уклали даний контракт про нижченаведене:

^ 1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ

Продавець продав, а Покупець купив на умовах поставки франко судно в порту м. Санкт-Петербурга "Фоб-санкт-петербург" (Инкотермс 1990 р.) ___________________ тонн мазуту, іменованого надалі Товар. Вся кількість товару являє собою одну партію вантажу.

^ 2. ЯКІСТЬ ТОВАРУ

Якість товару, проданого на підставі дійсного контракту, повинне відповідати специфікації, зазначеної в додатку No 1, є невід'ємною частиною дійсного контракту.

^ 3. ДАТА ПОСТАВКИ

Датою поставки вважається дата штампа на коносаменті, що вказує, що товар поставлений Продавцем і погоджений день на назване Покупцем судно в порту відвантаження м. Санкт-Петербурга.

^ 4. СТРОК ПОСТАВКИ

Поставка товару буде здійснена в період ______________ - _____________199___ р.

Не пізніше чим за _______________ днів до початку місяця поставки Продавець повідомляє Покупцеві телексом остаточний строк поставки на даний місяць.

Дата відвантаження погодиться сторонами телексом не пізніше чим за _________________ днів до даного дня відвантаження.

5. ЦІНА

Ціна товару, проданого за дійсним контрактом, установлюється після здійснення поставки як ціна дня поставки в доларах США за нетто-метричну тонну.

Контрактна ціна за нетто-метричну тонну в доларах США в

день поставки становить: у розрахунку застосовують котирування цін публікації _____________ двох днів до відвантаження, котирування дати відвантаження й котирування двох днів після відвантаження, так що остаточна ціна являє собою середню величину підрахованих зазначеним вище способом цін п'яти (5) днів.

У випадку, якщо день відвантаження попадає на суботу, у якості котирування на день відвантаження застосовується котирування цін попереднього номера _____________ до суботи.

У випадку, якщо день відвантаження попадає на неділю, у якості котирування застосовується котирування наступного номера _____________ після неділі.

У випадку, якщо день відвантаження попадає на якийсь інший день, коли _____________ джерело не виходить, застосовується котирування цін останнього номера згаданої публікації.

^ 6. ВИСТАВЛЯННЯ РАХУНКІВ

По здійсненні поставки товару Продавець направить Покупцеві рахунок по поставці як одну розрахункову партію по наступний:

- рахунок у двох екземплярах;

- транспортний документ (коносамент);

- сертифікат якості.

^ 7. УМОВИ ПЛАТЕЖУ

Покупець оплачує товар, що поставляє по сьогоденню контракту, у вигляді зустрічних поставок товарами відповідно до специфікації зустрічних товарів, наведеної в додатку No 2, у погоджені сторонами окремо строки й відповідно до умов по додатку No. 3. Покупець відшкодовує зустрічними поставками всю суму рахунку по поставці, пред'явленого Продавцем.

^ 8. ПОВІДОМЛЕННЯ ПОКУПЦЯ ПРО РОЗРАХОВАНИЙ

ЧАСУ ПРИБУТТЯ СУДНА

Покупець зобов'язується підтвердити телексом розрахований час прибуття судна за 72-48-24 години до прибуття зазначеному Продавцем експедиторові в порту навантаження в Санкт-Петербурзі із вказівкою також наступних даних:

1) ім'я судна й мертва вага (дедвейт);

2) орієнтовний час прибуття лоцмана (і будь-які відхилення більше 6 годин);

3) осаду судна солона/прісна вода до й після прибуття;

4) кількість/якість товару, що занурює;

5) назва й ін. дані фрахтової компанії.

Продавець не несе відповідальності ні за яку затримку/простій і/або витрати, що виникають у зв'язку з невиконанням вищевказаного повідомлення про розрахований час прибуття.

^ 9. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРОДАВЦЯ ПРО ВІДВАНТАЖЕННЯ

Продавець зобов'язаний повідомити Покупця по телексі протягом 24 годин зі зробленого відвантаження товару про нижченаведене:

- день і час поставки товару;

- поставлена кількість;

- якість і вага нетто відвантаженого товару.

^ 10. ПОКЛАДЕНА НА ПРОДАВЦЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА ВІДВАНТАЖЕННЯ

Якщо Продавець не виконає відвантаження за домовленим часом (день навантаження), Продавець виплачує Покупцеві всі витрати по простою судна в доларах США. Витрати по простої визначаються по договору перевезення судна. Продавець зобов'язаний виплатити всі згадані вище витрати по простої протягом 30 днів з того, як Покупцем пред'явлено розрахункове з'ясування й рахунок по згаданих витратах.

11. ІНСПЕКЦІЯ

Якщо одна зі сторін так вимагає, призначається незалежний інспектор, схвалений обома сторонами, для аналізу якості товару й керівництва навантаженням вантажу на судно. Витрати, пов'язані з викликанням інспектори, розподіляються нарівно між Продавцем і Покупцем.

Якість визначається окремо по цистернах.

Прохання Покупця довідатися до навантаження фактичні кольори продукції уже при плаванні судна, Продавець намагається всіма наявними чинностями повідомити фактичні кольори.

^ 12. ВИЗНАЧЕННЯ КІЛЬКОСТІ

Кількість, зазначена в коносаменті, уважається діючої й схваленим обома сторонами, коли кількість підтверджена митною владою й незалежним інспектором на основі кількості в цистерні на березі. Кількість, на яке буде пред'явлений рахунок, виходить шляхом відрахування води й осаду.

^ 13. ВИЗНАЧЕННЯ ЯКОСТІ

Якщо в порту навантаження потрібен незалежний інспектор, уважається якість, що ґрунтується на пробах, знятих до навантаження із цистерн на берегу й відповідно прийнятій високоякісній практиці нафтопереробки, остаточним й обов'язковим для обох сторін.

Якщо незалежний інспектор не потрібно, що діє й схваленим обома сторонами якістю вантажу приймається якість, установлене на нафтопереробному заводі Продавця.

14. ПРЕТЕНЗІЇ

Товар уважається поставленим Продавцем і прийнятим Покупцем в відношенні кількості відповідно до ваги, зазначеним у транспортному документі (коносамент), і відносно якості відповідно до сертифікатом якості.

Якщо Покупець виявить, що якість товару не відповідає умовам контракту, то для обґрунтування своєї вимоги по якості товару Покупець зобов'язаний надати Продавцеві наступні документи:

- сертифікат аналізу товару, зробленого на репрезентативному зразку поставленого товару.

У випадку виникнення суперечки по якості товару у зв'язку з розбіжностями в аналізі товару, остаточний й обов'язковий для обох сторін аналіз повинен бути зроблений нейтральною лабораторією за узгодженням обох сторін.

У випадку невідповідності якості товару, уже поставленого Продавцем, з контрактною специфікацією, будь-яка претензія по якості товару повинна бути представлена Покупцем до кінця наступного місяця після місяця відвантаження.

Всі претензії, що можуть виникнути у зв'язку з виконанням контракту, урегулюються сторонами шляхом переговорів.

15. ФОРС-МАЖОР

У випадку виникнення обставин, що можуть перешкодити повному або частковому виконанню будь-якою стороною відповідних зобов'язань за контрактом, а саме: пожежа або інші стихійні лиха, війна, воєнні дії будь-якого характеру, блокада, заборона експорту або імпорту або будь-які інші обставини поза контролем сторін, час, установлене для виконання своїх зобов'язань, повинне бути продовжене на період, дорівнює періоду, у який ці обставини мали місце.

Якщо дані обставини тривають понад три (3) місяці, будь-яка поставка або поставки, які були здійснені за контрактом в цей період, можуть бути анульовані за заявою кожної зі сторін й, якщо дані обставини тривають понад 6 місяців, у кожної сторони є право припинити подальше виконання своїх зобов'язань за контрактом у цілому й, у цьому випадку, жодна з сторін не має права жадати від іншої сторони компенсації за свої можливі збитки.

Сторона, для якої стало неможливим виконувати зобов'язання за контрактом, повинна негайно повідомити іншу сторону про початок й закінченні обставин, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань.

Сертифікати, видані відповідними Торговельними Палатами країн Продавця й Покупця, будуть достатнім підтвердженням цих обставин й їхньої тривалості.

16. АРБІТРАЖ

Усе суперечки й розбіжності, що можуть виникнути по даному контракту або у зв'язку з ним, по можливості врегулюються сторонами шляхом переговорів. У випадку, якщо сторони не зможуть домовитися мирним шляхом, розбіжності повинні бути вирішені в арбітражному порядку в _____________________________________________.

Рішення Арбітражу є остаточним й обов'язковим для обох сторін.

^ 17. ІНШІ УМОВИ

Жодна йз сторін не має права передавати свої права й зобов'язання за контрактом третій стороні без попереднього письмової згоди іншої сторони.

Після підписання дійсного контракту всі попередні переговори і переписка між сторонами відносно контракту гублять чинність.

Всі зміни й доповнення до контракту дійсні тільки в письмовому виді й після підписання обома сторонами.

Покупець гарантує своєчасне придбання ліцензій на імпорт товару, що є предметом цього контракту.

Всі податки, мита й інші збори, пов'язані з висновком і виконанням дійсного контракту, що підлягають збору на території СНД, оплачуються Продавцем, а за межами даної території - Покупцем.

^ 18. ВСТУП КОНТРАКТУ В ЧИННІСТЬ

Дійсний контракт набутить чинності, коли Продавець одержить експортну ліцензію й всі інші ліцензії, дозволи й документи, необхідні для здійснення передбаченої дійсним контрактом поставки. У випадку, якщо такі ліцензії й дозволи не будуть отримані до 1-му _______________ 199___ г., дійсний контракт губить чинність без усяких зобов'язань із іншої сторони.

^ 19. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН

Покупець: _____________________________________________________

_____________________________________________________________________

Продавець:_______________________________________________________

_____________________________________________________________________

Покупець Продавець


____________________ ____________________

М.П. М.П.


Література

 1. Козин В.В., Пачкова Л.А., Даниленко Н.Б. Міжнародні економічні відносини: Навч. посіб. - К.: Знання-Прес, 2000. - 277 с. - (Вища освіта XXI століття).

 2. Контракт с инофирмой. Энциклопедия международных контрактных отношений/ Под ред.М.Б.Биржакова, 2-е изд. - СПб.: ОЛБИС-САТИС, 1995. - 608 с.

 3. Міжнародні угоди і звичаї: Збірник нормативних актів. - Львів: Каменяр, 1992.

 4. - 192с.

 5. Организация и техника проведения внешнеэкономических операций (конспект лекций). М.: ПРИОР, 2000. - 160 с.

 6. Покровская В.В. Международные коммерческие операции и их регламентация. Внешнеторговый практикум. - М.: ИНФРА-М, 1996. - 326 с.

 7. Справочник предпринимателя. Серия 1. Внешнеэкономическая деятельность. Международные документы по внешнеэкономической деятельности. - М.: Скарабей, 1993.-207с.

 8. Типовые договоры с зарубежным партнером. - СПб: Закон и бизнес. 1994. -111с.

 9. Феонова ЛА. Внешнеэкономические контракты. Сборник. - М.: Приор, 1994. - 224 с.Схожі:

1. 2 Вимоги до пакування взуття iconПрограма для оптимізаційного синтезу лінії пакування в’язких продуктів
Назва теми: «розробка оптимізаційного синтезу автоматизованих ліній пакування», № д/р 0106U000611
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconКонтрольна робота Порівняй : ¼ т кг 2/6 год хв Знайди 2/5
Взуттєва фабрика виготовила 36000 пар взуття, 2/9 від цього становило дитяче взуття а решта чоловіче. Скільки пар чоловічого взуття...
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconПідготовка фахівців за спеціальністю «Машини і технологія пакування» в Луцькому державному технічному університеті
Тової хімії. Ринкова конкуренція змушує виробників покращувати якість своєї продукції, нарощувати виробничі потужності для пакування...
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconПаспорт спеціальності 05. 18. 18 Технологія взуття, шкіряних виробів І хутра I. Формула спеціальності
Розробка нових та удосконалення існуючих конструкцій взуття з урахуванням антропофізіологічних та біомеханічних показників людей...
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconПрограма фахових вступних випробувань на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр зі спеціальності 05160203 «Проектування взуття та галантерейних виробів»
Мета вступного іспиту полягає у з’ясуванні рівня теоретичних знань і практичних умінь та навичок, необхідних для опанування нормативних...
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconДокументи
1. /Програмовi вимоги/1_ukr_mov_14072011.doc
2. /Програмовi...

1. 2 Вимоги до пакування взуття iconОбладнання мостів та комутаторів провідних фірм
Вимоги провайдерів послуг та вимоги до комутаторів старшого класу майже збігаються у питаннях відмовостійкості, керованості, якості...
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconТехнічні вимоги до обладнання автомобілів, які використовуються для надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення
Ці Технічні вимоги розроблено відповідно до статті 20 Закону України «Про автомобільний транспорт»
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconПоложення особиста картка обліку спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту (зіз) N
Особиста картка обліку спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту (зіз) N
1. 2 Вимоги до пакування взуття iconІІ. Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших зіз
Бригадир з переміщення сировини, напівфабри-катів і готової продукції у процесі виробництва
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©sm.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов